Apartmány Ktová

Apartmány Ktová poskytují komfortní ubytování v malebné části regionu Český ráj, pod Troskami, které jsou vzdáleny asi 500 m od hlavní silnice a leží stejně jako apartmány v klidné části obce Ktová.

Apartmány Ktová - ubytování:

Celý objekt se skládá ze dvou luxusně zařízených domů:

Dům 1:
dům je rozdělen na 2 části.

Apartmán pro 6 osob + 2x přistýlka (rozkládací pohovka):
K dispozici obývací pokoj s krbovými kamny, TV+SAT, plně vybavená kuchyň (lednice, mikrovlnka, sklokeramická varná deska, horkovzdušná trouba, varná konvice), koupelna s WC.

V patře dva třílůžkové pokoje s další koupelnou a WC.

Apartmán pro 10 osob + 1 přistýlka:
K dispozici v přízemí obývací pokoj s krbem, TV+SAT, plně vybavená kuchyň (lednice, mikrovlnka, sklokeramická varná deska, horkovzdušná trouba, varná konvice), koupelna s WC.

V patře jsou 1 dvoulůžkový pokoj, 1 čtyřlůžkový pokoj a 1 čtyřlůžkový pokoj s možností přistýlky + další koupena s WC.

Dům 2:
druhý dům má přízemí a první patro.

V přízemí je apartmán č. 1, 2, 3.
Všechny apartmány jsou pro 4 osoby. V každém apartmánu je obytný obývací pokoj s rozkládací pohovkou a s plně vybavenou kuchyní včetně varného panelu , varné konvice a mikrovlnky. Dále je za obývacím pokojem výklenek s palandou vhodný pro spaní dětí. K apartmánu náleží samostatná koupelna se sprchovým koutem.

V prvním patře jsou apartmány č. 4, 5, 6.
Tyto apartmány jsou pro 5 osob . V každém apartmánu je také obytný obývací pokoj s manželskou postelí a s plně vybavenou kuchyní včetně varného panelu, varné konvice a mikrovlnky. Z obývacího pokoje vedou schůdky do zvýšeného patra , které je uzpůsobeno k přespání 3 osob. K apartmánu náleží samostatná koupelna se sprchovým koutem.

Parkování přímo u objektu.

Apartmány Ktová - aktivity:

Poloha apartmánů Ktová ve středu Českého ráje je výhodná tím, že umožňuje nepřeberné množství příležitostí k výletům - ať pěším, cyklistickým nebo autem.

mailKtová

Ktová pod Troskami 116, 512 63