Vyhledávání

Pokud hledáte levné ubytování s kompletním servisem pro školu, sportovní klub, partu na výjezd po singltreku nebo jakoukoliv jinou skupinu lidí se zájmem o pobyt a aktivity v čisté přírodě Jizerských hor, jste na správném místě. Jcamp je areál s největší kapacitou za nejnižší ceny široko-daleko. Nejen že Vás ubytujeme, ale zajistíme pro Vás i všechnu další potřebnou péči. Jídlo a pití na celý den pro Vás připravuje naše vlastní kuchyně. V půjčovně si můžete vypůjčit za pár korun kola a projet jedinečný singltrek nebo využít občerstvení, kde Vám nabídneme třeba výtečnou točenou zmrzlinu nebo čerstvě praženou kávu pro labužníky.

Jcamp:
Je řadu let provozován jako dětské odpočinkové zařízení a využíván především jako středisko škol v přírodě, táborů, dětských školních výletů, soustředění pěveckých souborů, tanečních souborů, sportovních soustředění, harmonizačních dnů, církevních setkání, branných kurzů středních škol a setkání nejrůznějších zájmových skupin z mnoha zemí Evropy. Lůžková kapacita areálu je 250 lůžek v letním období a 150 lůžek v období zimním. 

Jcamp - stravování:
Naše kuchyně je především chutná a všeho je dostatek. Celodenní pitný režim je samozřejmostí. Další dobroty, výtečnou točenou zmrzlinu nebo limču nabídne Jcamp občerstvení.

Jcamp - sportovní vyžití:
V Jcampu máme vlastní půjčovnu kol. Necelých 100 m nad areálem je nástupní místo na jedinečnou síť cyklostezek „Singltrek pod Smrkem“. SINGLTREK je síť přírodních stezek v délce přes 80 km a poskytuje naprosto unikátní zážitek z přírody a jízdy na kole. Má 4 úrovně obtížnosti a zahrnuje tak tratě pro rodiny s dětmi i náročnější, adrenalinové stezky. Vše je výtečně značené a udržované.

V areálu můžete využít hřiště na plážový volejbal, prostornou asfaltovou plochu nebo venkovní pingpongové stoly na stolní tenis. S Jcampem sousedí travnaté fotbalové hřiště klasických rozměrů, kde Vám rádi domluvíme možnost využití. Ve městě jsou dvě tělocvičny, jedna s umělou lezeckou stěnou, které jsou běžně pro naše klienty pronajímány.

Přírodní koupaliště s vlastní udržovanou přírodní nádrží je ve městě, asi 15 minut vzdáleno od areálu.

Jcamp je branou do Jizerských hor. Spousta skutečně přírodních a značených tras vede k nejzajímavějším místům Jizerských hor. Trasy jsou různé délky i náročnosti. Nejvyšší hora lokality - Smrk, kde je nová rozhledna - je vzdálen od kempu asi 7 km a výstup nepřesáhne 2 hod.

Pokud podniknete výlet autobusem nebo vlakem, je oblíbeným cílem 30 km vzdálené město Liberec. Tam můžete vyrazit na Ještěd, navštívit zoologickou a botanickou zahradu či novou dominantu Liberecka zábavní a nákupní centrum Babylon, především s jeho Aquaparkem. Pro děti nelze nedoporučit naučně-zábavné centrum iQLANDIA. Další krásná místa naleznete v sousedním Polsku a  Německu. Za všechny zmíníme nádherné jezero Berzdorfer See u města Görlitz vedle kterého je Máchovo jezero malým koupalištěm.

Jcamp je zajímavý i v zimě:
V zimě je zde pro změnu přístup k běžkařským tratím po celých Jizerských horách a asi 10 minut autem je vzdálené polské středisko Świeradów-Zdrój s novou lanovkou a  sjezdovými tratěmi.

Na rybníku lze bruslit a 10 km od nás – ve Frýdlantu, je zimní stadion. Zimní výstup na Smrk, kde můžete v přilehlé útulně i přespat, je nezapomenutelným zážitkem.

mailNové Město pod Smrkem

5. května 1053, Nové Město pod Smrkem, 463 65

GSM:+420 778 475 774
+420 777 014 600
E-mail:info@jcamp.cz
Web:www.jcamp.cz
Sportovní vyžití
koupání
plážový volejbal
stolní tenis
petanque
minigolf
půjčovna lodí
Vybavení
pokoj s vanou / sprchou
pokoj s WC
společná koupelna
TV ve společenské místnosti
konferenční místnost
gril, ohniště
hřiště
půjčovna sportovních potřeb
parkoviště
parkoviště
zvířata akceptována
Doplňkové služby

Vybavení kempu

Vybavení kempu
recepce
restaurace
elektřina
obchod
hřiště, sportoviště
dětské hřiště
ohniště
toalety
sprchy
pitná voda
teplá voda
možnost platby kartou

Vybavení chatek

Vybavení chatek
elektřina
WC
sprcha
lůžkoviny

Parkování

Parkování
parkování u chatky

Kapacita

Celková kapacita lůžek: 250

Informace o trase

 
load