Vyhledávání

Autocamp Sedmihorky

Autocamp Sedmihorky poskytuje celoroční ubytování v překrásném prostředí lesů a skal CHKO Český ráj, v centru deseti skalních měst zapsaných do Seznamu kulturního a přírodního dědictví UNESCO. Celá tato oblast je hojně navštěvována milovníky pěší turistiky, cykloturistiky a horolezectví. V zimní sezóně je poblíž několik lyžařských vleků a běžecké stopy v blízkém okolí.

Ubytování:

Kemp nabízí ubytování několika typů:

Ubytování na Podháji

Turistický penzion Podháj je umístěn v klidném prostředí uprostřed lesa cca 12 minut procházkovou chůzí od kempu , vedle nedalekého rybníčku Židlíku, naproti Josefovu pramenu. Odsud vás cesty dovedou přímo do krásného prostředí Českého ráje (nádherná příroda, skály, lesy, hrady, rybníky i lesní zvěř). Ubytování ve dvou, tří a čtyřlůžkových pokojích je vhodné pro turisty, školy v přírodě, rodiny s dětmi a různé zájmové skupiny. V každém pokoji je umyvadlo s teplou a studenou vodou a malou chladničkou. Na každém patře se nacházejí společná sociální zařízení, jak pro muže, tak i ženy. V přízemí najdete společenskou místnost s barem pro ubytované. Ubytování je možno objednat i se stravováním (snídaně, večeře nebo polopenze). Hosté Podháje mohou využívat všech služeb, koupání a programů Autocampu Sedmihorky. Parkování je možné přímo před budovou.

Chaty Karina a Flora

Patrové, prostorné chaty s balkonem a přízemní verandou pro 7 osob. Je zde kuchyňka se základním nádobím, lednice, stolek s křesílky, skříně, sociální zázemí (WC a sprchový kout), topení.

Malé chatky

2-, 3- a 4- lůžkové chatky, kde je stolek se židlemi, skříň, polička, lednice. Ve všech chatkách je nově k dispozici i elektrická zásuvka. V recepci jsou k zapůjčení elektrické přímotopy pro chladnější dny. Letní a zimní cena od je uvedena za dvoulůžkovou chatku.

Rodinné stany

V létě můžete v kempu využít pobytu pod stanem, avšak bez nutnosti do vybavení investovat. Vyspíte se v peřinách na pohodlných matracích, k dispozici budete mít plné vybavení, vč. nábytku a dostatku úložných prostor, kuchyňky s vařičem, grilem, lednicí, rychlovarnou konvicí a kompletním nádobím. Stan je uzamykatelný. Ve stanu si rozsvítíte, uvaříte, vychladíte pivo a nabijete mobil nebo digitální fotoaparát.  V kempu vám jsou k dispozici 2 stany pro 4 osoby ideálně pro rodinu se 2 dětmi).
Vratná kauce za stan 1.000 Kč. O prázdninách je možné rezervovat pobyt pouze na týdenní turnusy od soboty do soboty.

Karavanová stání

Cca 70 vyznačených ploch pro karavany. Elektrické přípojky (16A), výlevka pro chemická WC, servisní stání pro obytná auta s vlastní nádrží.
Mimosezónní provoz za zvýhodněné ceny.

Mobilní domky

Prostorný přízemní domek pro 6 – 8 osob s množstvím úložného prostoru. Splachovací WC, umyvadlo a sprchový kout, kompletně vybavená kuchyň – lednice, čtyřplotýnkový vařič, trouba, digestoř, nerezový dřez a základní nádobí. Ložnice – tři pokojíčky, každý se dvěma postelemi (v jedné palandy) + rozkládací gauč.
U domku je teráska s venkovním sezením, ideální pro rodinu s dětmi.

Stanové louky

Louky jsou vyhrazeny pouze stanům. Kdo chce mít svůj dopravní prostředek na očích, může parkovat podél cest, které stanové louky lemují.

Indiánská týpí

Pro malé i velké dobrodruhy máme připraveny 2 indiánská týpí. V každém je 5 dřevěných roštů na které si položíte vlastní spacák a karimatku. Další osoby se můžou vyspat na zemi, ale je to na úkor prostoru. Cena je za celé typí na noc bez rozdílu počtu osob, které jej obývají.

Stany s podsadou

Pro lehkonohé poutníky bez vlastních stanů. 2 lůžka – čalouněné postele bez lůžkovin, které nelze dát k sobě. Je mezi nimi ulička, na zemi je dřevěná podlážka. Nezapomeňte si vlastní spacáky a karimatky!

Aktivity:

V areálu je rybník s písčitou pláží vhodný na koupání i rybolov. Jsou zde dvě centrální budovy , sociální zařízení, WC a sprcha pro tělesně postižené, baby room, centrální kuchyňka, jídelna, prádelna s automatickou pračkou, hřiště, prolézačky, pískoviště, půjčovna kol, sportovních potřeb a lodiček, minigolf, stolní tenis, venkovní ohniště, informační centrum, pojištěná úschovna kol, restaurace a kiosky.

Minigolf je v provozu v hlavní sezóně od 1. 5. - 30. 9. Na zimu se minigolf zazimovává. Je nutné se telefonicky předem objednat.

Výhodou kempu jsou dvě podkrovní klubovny, které se dají využít pro semináře, školení nebo akce ekocentra. O prázdninách zde probíhají letní programy.

Nově otevřená dětská herna Mlýn nabízející tobogány, klouzačky, trampolíny v místnosti 12,5 metrů vysoké. 

Při kempu pracuje Středisko ekologické výchovy s farmovým chovem zvířat. Přímo vedle areálu můžete vidět poníky, ovce či kozy.

V kempu je k dispozici bankomat.

mailKarlovice

Sedmihorky 72, Karlovice, 511 01

Telefon:+420 481 389 162
E-mail:camp@campsedmihorky.cz
Web:www.campsedmihorky.cz
Sportovní vyžití
koupání
rybaření
vodní sporty
stolní tenis
petanque
minigolf
půjčovna kol
půjčovna lodí
Cyklisté vítáni
ANO
Vybavení
WiFi
možnost vaření
konferenční místnost
gril, ohniště
zahrada, terasa
dětské hřiště / dětský koutek
hřiště
půjčovna kol
půjčovna sportovních potřeb
parkoviště
trezor
Doplňkové služby
snídaně
polopenze
plná penze
konferenční služby

Vybavení kempu

Vybavení kempu
recepce
restaurace
elektřina
obchod
hřiště, sportoviště
dětské hřiště
ohniště
toalety
sprchy
kuchyňka
pitná voda
teplá voda
lednice
televize
výlevka chemického WC
bezbariérový přístup
možnost platby kartou
internet

Vybavení chatek

Vybavení chatek
elektřina
WC
kuchyňka
nádobí
lednice
sprcha
lůžkoviny

Parkování

Parkování
centrální parkoviště
parkování u chatky

Kapacita

Celková kapacita lůžek: 262
Kapacita chatek: 242
Druhy chatek: 2 lůžkové, 3 lůžkové, 4 lůžkové, vícelůžkové
Počet chatek celkem: 62
Počet 2 lůžkových chatek: 10
Počet 3 lůžkových chatek: 13
Počet 4 lůžkových chatek: 30
Počet vícelůžkových chatek: 9

Informace o trase

 
load