Pokud hledáte klid pro Vaši rodinnou dovolenou, penzion Niky je tím správným místem. Nabízí ubytování v obci Josefův Důl, v regionu Jizerské hory.

Tento rodinný dům byl postaven v roce 1996 v atraktivní lokalitě obce Josefův Důl v Jizerských horách. Nachází se na louce o rozloze 3000 m2, která je orientovaná na jihozápad a má krásný výhled na protější zalesněné kopce.

Penzion Niky - ubytování:

Horní penzionu Niky patro slouží jako tři oddělené čtyřlůžkové pokoje. Dva pokoje mají vlastní sociální zařízení, sprchový kout a kuchyňku vybavenou elektrickým vařičem, rychlovarnou konvicí, kávovarem, lednicí a základním nádobím. Třetí pokoj je možno využít pro větší skupiny nebo rodiny.

Penzion Niky - další služby:

V létě je u penzionu Niky možno využít přírodní ohniště nebo gril u domu a také terasu na posezení či slunění.

mailJosefův Důl

Josefův Důl 358, Josefův Důl, 468 44