Chata U Vleku poskytuje ubytování v regionu Jizerské hory, v malebné části obce Josefův Důl, těsně vedle sjezdovky Lucifer.

Chata U Vleku je vyhledávaným místem pro společnou dovolenou několika rodin, a to i s malými dětmi, které se k sem pravidelně vracejí. Hosté chaty U Vleku oceňují v zimě polohu přímo na sjezdovce, v létě bezprostřední blízkost lesa a cyklotras, celoročně pak dobou dostupnost a možnost parkování.

Chata U Vleku - ubytování:

Kapacita je 22 lůžek  celkem v šesti  pokojích (4x čtyřlůžkový a 2x třílůžkový)

.V přízemí se nachází 3 pokoje, kompletně vybavená společná kuchyň, TV, 1x WC, 1x koupelna se sprchou a WC.

V patře jsou 3 pokoje, jeden s vlatní koupelnou, 1x společná koupelna se sprchou a WC, vybavený kuchyňský kout, prostor pro sezení, TV, pračka, susička.

K dispozici je sauna, WiFi. Všechny pokoje jsou vybaveny umyvadlem s teplou vodou.

Venkovní terasa se zahradním nábytkem a gril.

Ubytování s mazlíčky za úplatu a po dohodě.

mailJosefův Důl

Josefův Důl 250, 468 44