Apartmány Na kovárně

Apartmány Na Kovárně nabízejí celoroční ubytování v regionu Jizerské hory, ve městě Smržovka, na pěkném klidném místě nedaleko lyžařského centra Tanvaldský Špičák.

Apartmány Na kovárně  - ubytování:

K dispozici jsou 3 apartmány.

Apartmá č. 1 tvoří jeden dvoulůžkový a jeden třílůžkový pokoj (plně vybavená kuchyň - lednice, el. sporák, mikrovlnná trouba, varná konvice, nádobí, WC, sprcha).

Apartmá č.2 tvoří 2 a 3 lůžkový pokoj s možností dvou přistýlek (plně vybavená kuchyň, lednice, vařič, mikrovlnná trouba, varná konvice, nádobí, WC, sprcha).

Apartmá č. 3 je vhodné pro skupinu 14 osob. Tvoří jej 2x4 lůžkový s možností 1 přistýlky, 1x2 lůžkový, 1x3 lůžkový pokoj, jídelna, zařízená kuchyň (2x lednice, nádobí,mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, el. sporák s troubou), 2x sprcha, 2x WC.

K dispozici úschovna kol, stolní tenis a petangue. Parkování v uzavřeném dvoře.

Apartmány Na kovárně  - zima:

Zimní dovolená nabízí všechny druhy zimních sportů, lyžařské vleky v blízkosti objektu - Špičák cca 1,5 km.

Apartmány Na kovárně  - léto:

V letním období zde naleznete mnoho značených cest pro pěší turistiku i pro horská kola. Koupání cca 10 km vzdálená přehrada. Možnost posezení u krytého zahradního krbu. Restaurace vzdálená cca 500 m.

Od penzionu se můžete vydávat na celodenní výlety do nedalekého Jablonce n/N, který je známý jako město skla a bižuterie. Dále do Liberce, jehož dominantou je Ještěd, kam vás dopraví lanová dráha. V Liberci je také možnost navštívit nákupní a zábavné centrum Babylon, botanickou a zoologickou zahradu. Pokud se někdo chce vydat do hor, doporučujeme navštívit centrum zimních sportů Harrachov nebo Špindlerův Mlýn, odkud je blízko na hřebeny Krkonoš.

mailSmržovka

Jiřetínská 1163, Smržovka, 468 51