Ubytování Morávkovi, Horní Branná

Morávkovi poskytují ubytování v malé krkonošské obci Horní Branná, která leží 3 km jihozápadně od Vrchlabí, v regionu Krkonoše.

Ubytování:

Morávkovi nabízí variabilní ubytování v apartmánu A pro 6-8 osob a apartmánu B pro 10–12 osob. Dům lze využít i jako celek (apartmány lze propojit) s celkovou kapacitou 20 lůžek a 5 přistýlek.

Apartmán A:
Přízemní komfortně zařízený apartmán A se samostatným vchodem je určen pro 6–8 osob.
Zahrnuje: 2 ložnice (po 4 lůžkách), samostatně plně vybavenou kuchyň s velkým jídelním stolem, koupelnu s rohovou vanou a sprchovým koutem. Samostatné WC. Z obývacího pokoje lze vyjít přímo do zahrady, je proto velice vhodný pro rodiny s dětmi.

Místnosti:

• předsíň s vestavěnou skříní
  • obývací pokoj je zařízen sedací soupravou (možnost spaní pro dvě osoby na rozkládacím gauči), kabelová televize (20 programů), rádio s CD přehrávačem
  • ložnice 1 je vybavena manželskou postelí a 2 lůžky
  • ložnice 2 je vybavena 4 lůžky
  • kuchyň s jídelním koutem (elektrický sporák, mikrovlnná trouba, lednička s mrazničkou, kávovar, varná konvice, toustovač, topinkovač)
  • koupelna je vybavena rohovou vanou i sprchovým koutem
  • samostatné WC
  • terasa včetně zahradního nábytku a možnosti zastřešení markýzou
Apartmán B:
Nadstandardně a moderně zařízený apartmán B se samostatným domovním vchodem pro 10–12 osob se nachází v 1. patře.
Zahrnuje: 4 vybavené ložnice (2x3 lůžka, 1x4 lůžka a 1x2 lůžka). Velká prostorná a komfortně vybavená kuchyň (např. myčka) s velkým jídelním stolem pro 10 osob. Koupelna je vybavená rohovou vanou a sprchovým koutem. K dispozici je samostatné WC. Ložnice jsou navíc vybaveny sedacími soupravami se stolky. Apartmán je velice prostorný a vhodný jak pro rodiny s dětmi tak pro skupiny přátel.

Místnosti:
  • předsíň s botníkem
  • dřevěné schodiště
  • ložnice 1 je vybavena manželskou postelí (2x lůžko)
  • ložnice 2 je vybavena 4 samostatnými lůžky, sedací soupravou, stolem
  • ložnice 3 je vybavena 3 samostatnými lůžky, sedací souprava, televize (20 programů)
  • ložnice 4 je vybavena 3 samostatnými lůžky, sedací souprava
  • velká kuchyň s jídelním stolem (pro 10 osob), myčka nádobí, elektrický sporák, mikrovlnná trouba, lednička s mrazničkou, kávovar, varná konvice, toustovač, topinkovač, televize
  • koupelna je vybavena rohovou vanou i sprchovým koutem, pračka
  • samostatné WC

Další služby:

Na zahradě je pro hosty k dispozici vyhřívaný bazén, houpačky, trampolína. Lze také využít zastřešenou pergolu, gril, šipky, stolní tenis či další sportovní náčiní.

Z apartmánu A je z obývacího pokoje vchod přímo do zahrady, kde je k dispozici venkovní posezení na terase, kterou lze zakrýt výsuvnou markýzou. Celá zahrada je oplocená a od okolí oddělena vysokým živým plotem pro Vaše maximální soukromí.

Velkou výhodou je také parkování přímo u domu, samozřejmostí je pokrytí penzionu Wi-Fi připojením.

mailHorní Branná

Horní Branná 307, 512 36