Penzion nabízí příjemné ubytování v klidném prostředí obce Žernov, nacházející se téměř v samém srdci Českého ráje. Tato lokalita plná přírodních krás i historických staveb patří k nejoblíbenějším turistickým oblastem v České republice.

Ubytování:

Pro hosty je připraveno 14 pokojů a společenská místnost s kuchyňkou. Tři čtyřlůžkové pokoje mají vlastní balkón. Celková kapacita penzionu je 42 lůžek a 4 přistýlky. Veškeré vnitřní prostory jsou nekuřácké. Po dohodě lze ubytovat i menší domácí mazlíčky.

Další služby:

Objekt disponuje vlastním rozlehlým parkovištěm, bazénem a venkovním posezením na terase nebo v prostorném zahradním altánu s krbem. Pro rodiny s malými dětmi je zde k dispozici brouzdaliště a dětský koutek (pískoviště, trampolína, skluzavka a houpačky).

V penzionu naleznete společenskou místnost s kuchyňkou (lednice, mikrovlnná trouba, vařič, elektrická konvice, nádobí). Wifi připojení k internetu je hostům poskytováno zdarma.

Dále je možné využít za poplatek tenisový kurt (včetně míčků a raket), stolní tenis, stolní fotbal, nebo plynový gril.

Stravování:

V penzionu je možnost objednat snídaně, které jsou jednotné - servírované.

Dostupnost a dopravní spojení:

Obec Žernov leží v blízkosti dvou nejvýznamnějších měst Českého ráje - Turnova a Jičína. Hosté penzionu mohou využít veřejné dopravy - autobusová zastávka Žernov je vzdálena 500 m a vlaková zastávka Rovensko pod Troskami 3 km.

mailŽernov

Žernov 31, Rovensko pod Troskami, 512 63