Pension Nuselská

Pension Nuselská naleznete na rozhraní Jizerských hor a Krkonoš v obci Desná (10 km od Harrachova). Vhodný pro školy v přírodě, pro zimní i letní sportovní soustředění.

Pension Nuselská - ubytování:

Pension Nuselská nabízí ubytování ve dvou, tří a čtyřlůžkových  pokojích s vlastním  sociálním zařízením, výbornou domácí kuchyní, venkovní zastřešenou terasou s grilem a výhledem na kaskádu malebných jezů říčky Bílá Desná. K dispozici je také multifunkční hřiště na míčové sporty s klouzačkami a prolézačkami, trampolína, učebny a bezplatná WIFI. Okolí penzionu je vhodné pro volný pohyb dětí (údolí ve kterém penzion leží je neprůjezdný, nejezdí zde prakticky žádná auta).

Pension Nuselská nabízí parkování přímo u objektu.

Pension Nuselská - stravování:

V pensionu Nuselská je možnost snídaní, obědů a večeří.

Pension Nuselská - aktivity:

V zimě je v okolí pensionu Nuselská možnost lyžování a to jak sjezdového tak běžeckého .V létě je vyhledávaným místem hlavně Sportovní areál města, který zahrnuje fotbalové a nohejbalové hřiště, dva tenisové kurty a běžecký ovál. Milovníci letních sportů zajisté ocení mnoho cyklostezek v okolí našeho penzionu. Jedna z nich " Cyklostezka po stopách a putováních Járy Cimrmana " vede v těsné blízkosti (zastávka zvaná Mariánská touha), což potěší nejen vyznavače kol, ale i obdivovatele tohoto českého génia. Součástí této stezky je i jedno z nejvyhledávanějších poutních míst Jizerských hor " Protržená přehrada ", jejíž historie patří k zajímavostem jak Desné, tak celého Pojizeří.

mailDesná

Na Malé Straně 108, Desná, 468 61