Autokemp Klůček

Autokemp Klůček nabízí příjemné ubytování v blízkosti Máchova jezera, v městečku Doksy, v regionu Máchův kraj. Nachází se v borovém lese, ve kterém můžete umístit své stany či karavany a nebo zvolit ubytování v chatkách.

POZOR – Pevná telefonní linka 487 872 138 je v provozu od 1. 5. do 30. 9. Mobilní telefon 777 915 903 je v provozu od 1. 10. do 30. 4.

Autokemp Klůček - ubytování, stravování:

V autokempu Klůček jsou k dispozici 2, 3 a 4 lůžkové chaty, které jsou vybaveny lůžkovinami, vařičem a lednicí. Případné nádobí je možno si zde bezplatně zapůjčit. Sociální zařízení je společné. K dispozici jsou dvě kuchyňky s teplou vodou, vařičem; prádelna; sušárna prádla; klubovna s TV a SAT, kulečníkem a knihovnou; dvě centrální ohniště. Teplé sprchy jsou za poplatek (forma automatu).

V autokempu Klůček jsou k dispozici také dvoulůžkové stany s podsadou.

Autokemp Klůček - aktivity:

Pro romantické povahy je určeno stanování přímo na pláži Klůček. Jedná se o menší kemp se sociálním zařízením, teplými sprchami a stravovacím zařízením. K dispozici je půjčovna šlapadel, obří šachy, ruské kuželky, vodní skluzavka, nohejbalové a streetballové hřiště. Tento kemp je určen pěším turistům a cykloturistům neboť zde není možný vjezd motorovým vozidlům.

Autokemp Klůček - sport:

V autokempu Klůček je i možnost sportovního vyžití například minigolf, nebo projížďka na kole po zdejších cyklotrasách. Kemp je pro milovníky cykloturistiky vybaven půjčovnou i úschovnou kol a prodejem cyklomap přímo v kempu. Tento kemp je svojí polohou nejblíže k plážím jezera v Doksech kde naleznete možnosti dalšího sportovního vyžití. Umístění autokempu je také dobré jako výchozí místo pro návštěvu blízkých hradů a k vycházkám po Máchově kraji.

mailDoksy

U jezera 393, Doksy, 472 01