Vyhledávání

Autokemp Klůček

Autokemp Klůček nabízí příjemné ubytování v blízkosti Máchova jezera, v městečku Doksy, v regionu Máchův kraj. Nachází se v borovém lese, ve kterém můžete umístit své stany či karavany a nebo zvolit ubytování v chatkách.

POZOR – Pevná telefonní linka 487 872 138 je v provozu od 1. 5. do 30. 9. Mobilní telefon 777 915 903 je v provozu od 1. 10. do 30. 4.

Autokemp Klůček - ubytování, stravování:

V autokempu Klůček jsou k dispozici 2, 3 a 4 lůžkové chaty, které jsou vybaveny lůžkovinami, vařičem a lednicí. Případné nádobí je možno si zde bezplatně zapůjčit. Sociální zařízení je společné. K dispozici jsou dvě kuchyňky s teplou vodou, vařičem; prádelna; sušárna prádla; klubovna s TV a SAT, kulečníkem a knihovnou; dvě centrální ohniště. Teplé sprchy jsou za poplatek (forma automatu).

V autokempu Klůček jsou k dispozici také dvoulůžkové stany s podsadou.

Autokemp Klůček - aktivity:

Pro romantické povahy je určeno stanování přímo na pláži Klůček. Jedná se o menší kemp se sociálním zařízením, teplými sprchami a stravovacím zařízením. K dispozici je půjčovna šlapadel, obří šachy, ruské kuželky, vodní skluzavka, nohejbalové a streetballové hřiště. Tento kemp je určen pěším turistům a cykloturistům neboť zde není možný vjezd motorovým vozidlům.

Autokemp Klůček - sport:

V autokempu Klůček je i možnost sportovního vyžití například minigolf, nebo projížďka na kole po zdejších cyklotrasách. Kemp je pro milovníky cykloturistiky vybaven půjčovnou i úschovnou kol a prodejem cyklomap přímo v kempu. Tento kemp je svojí polohou nejblíže k plážím jezera v Doksech kde naleznete možnosti dalšího sportovního vyžití. Umístění autokempu je také dobré jako výchozí místo pro návštěvu blízkých hradů a k vycházkám po Máchově kraji.

mailDoksy

U jezera 393, Doksy, 472 01

Telefon:+420 487 872 138
GSM:+420 777 915 903
E-mail:autokemp@regatamachovojezero.cz
Web:www.autokemp-klucek.cz
Sportovní vyžití
koupání
rybaření
vodní sporty
plážový volejbal
stolní tenis
petanque
minigolf
půjčovna kol
půjčovna lodí
Cyklisté vítáni
ANO

Vybavení kempu

Vybavení kempu
recepce
restaurace
elektřina
obchod
směnárna
hřiště, sportoviště
dětské hřiště
ohniště
toalety
sprchy
kuchyňka
pitná voda
teplá voda
lednice
televize
výlevka chemického WC
bezbariérový přístup

Vybavení chatek

Vybavení chatek
elektřina
kuchyňka
lednice
lůžkoviny

Parkování

Parkování
parkování u chatky
parkování u stanu

Kapacita

Celková kapacita lůžek: 148
Kapacita chatek: 148
Druhy chatek: 2 lůžkové, 3 lůžkové, 4 lůžkové

Informace o trase

 
load