Penzion a restaurace Na Špici

Penzion Na Špici nabízí ubytování na půli cesty mezi městem Turnov a vrchem Kozákov v malebné obci Mírová pod Kozákovem a její místní části Loktuše, v regionu Český ráj.

Ubytování:

Všechny pokoje penzionu Na Špici mají vlastní sprchu i WC. K dispozici jsou dvoulůžkové pokoje i s přistýlkou  a čtyřlůžkové apartmány. Hosté mají k dispozici velkou zahradu s ohništěm a oplocené parkoviště v areálu zahrady. Při rezervaci pobytu je možné si objednat snídani v ceně 100 korun za osobu/ den.

Stravování:

V restauraci, která je součástí penzionu, si můžete vybrat z denní nabídky hotových jídel a z více než 40 pokrmů na objednávku, myslivecké speciality a příležitostně i vepřové hody.

Před penzionem Na Špici je dostatek místa pro parkování i autobusů, ubytovaní hosté mají k dispozici garáž pro uschování kol či motocyklů. Další možnost parkování pro hosty je na vlastním oploceném pozemku za penzionem.

Další služby:

Na kole přímo od penzionu po celém Českém ráji. Možnost domluvit vyjížďky na koni, tenisový kurt, celodenní zapůjčení kánoí, plavba na Jizeře ze Spálova do Dolánek - 8 km od penzionu.

mailMírová pod Kozákovem

Loktuše 50, Mírová pod Kozákovem, 511 01