Autocamp Milčany

Autocamp Milčany poskytuje ubytování v obci Holany, asi 9 km jihozápadně od města Česká Lípa, v regionu Máchův kraj.

Autokemp Milčany se nachází mezi rybníky, v nádherné krajině Máchova kraje. Milčanský rybník je jedním z největších rybníků Holanské pánve, a má rozlohu 29 ha. Je průtočný a leží na Bobřím potoce. Stává se jedním z vyhlášených rekreačních středisek a je ideální pro rodinou dovolenou.

Autocamp Milčany - ubytování, stravování:

V kempu je osm čtyřlůžkových chatek, dostatek místa pro karavany a stany. Dále samostatné sociální zařízení včetně sprch, občerstvení, stolní tenis, lodičky, trampolína a další volnočasové aktivity. Jedná se o překrásné prostředí pro cykloturistiku nebo jen tak na procházku v okolí mnohočetné rybniční soustavy. Možnost polopenze.

mailHolany

Holany 43, 470 02