Rodinný penzion Krásná nabízí ubytování v turistickém regionu Jizerské hory, necelých 6 km od města Jablonec nad Nisou v obci Krásná. Tato obec se rozkládá pod Černostudničním hřebenem s rozhlednou Černá studnice.

Penzion Krásná - ubytování:

Penzion Krásná celoročně nabízí příjemný pobyt pro jednotlivce i skupiny - školy v přírodě, lyžařské kurzy nebo letní tábory. V penzionu je 9 pokojů se soc. zařízením.

Penzion Krásná - zimní aktivity:

Vzhledem k svému umístění na svahu Černostudničního hřbetu v nadmořské výšce cca 620 m. n. m. jsou zde v zimním období výborné podmínky pro lyžaře. V zimním období mohou lyžaři využít nedaleké sjezdovky skiareálu Zásada, kam jsou hosté penzionu dopravování vlastním skibusem zdarma. Dětský lanový vlek v ceně pobytu.

Penzion Krásná - letní aktivity:

V letních měsících jsou v okolí penzionu Krásná výborné podmínky pro koupání, jak na nedaleké Jablonecké přehradě, tak i na blízkém koupališti vzdáleném cca 700 m. Přímo u penzionu je menší bazén. K dispozici je i hřiště na míčové sporty a tělocvična.

Místo je celoročně vhodné pro turistiku a výlety do blízkého okolí. Z této oázy klidu je pouhých 6 km do města Jablonce n.N., 17 km do Liberce, 7 km do Smržovky, 8 km do Železného Brodu. Nedaleko je zábavní areál Penčín - brousírna skleněných perlí, kozí farma, vyhlídkový vláček na vrchol Černé studnice (2 km).

mailPěnčín (u Jablonce n. N.)

Krásná 21, Pěnčín, 468 21

E-mail:jizerky@penzionkrasna.cz