Vyhledávání

Penzion Sportturia

Penzion Sportturia poskytuje komfortní ubytování v malebné údolní osadě Polesí, která je místní částí obce Rynoltice. Penzion je ze všech stran obklopen hlubokými lesy, nachází se v Chráněné krajinné oblasti Lužické hory. Hostům nabízí velmi vřelou rodinnou atmosféru.

Penzion Sportturia - ubytování:

Všechny pokoje penzionu Sportturia jsou vybaveny kompletním příslušenstvím - předsíní se šatnou, koupelnou se sprchou, WC a umyvadlem.

Penzion Sportturia - další služby:

Součástí areálu je velká zahrada, vhodná k odpočinku, dětské hřiště a parkoviště. Nedaleko penzionu (cca 150 m) je koupaliště a volejbalové hřiště. Ve spojení s příznivými cenami se penzion Sportturia právem řadí k vyššímu standardu v oblasti Lužických hor.

Nabízí pohodlí, klid, soukromí, čistý lesní vzduch a perfektní služby. K dispozici je například sauna, lyžárna a úschovna kol pro hosty. Zahradní restaurace může být využita k pořádání venkovních slavností s možností grilování.

Penzion Sportturia - stravování:

K příjemnému posezení Vás zve stylová restaurace Sportturia, v letních měsících doplněná letní terasou, s nabídkou českých i evropských jídel.

mailRynoltice

Polesí 59, Rynoltice, 463 55

GSM:+420 734 124 801
+420 731 065 540
E-mail:info@penzionsportturia.cz
Web:www.penzionsportturia.cz
Klasifikace
***
Vybavení
pokoj s vanou / sprchou
pokoj s WC
WiFi
konferenční místnost
gril, ohniště
zahrada, terasa
dětské hřiště / dětský koutek
hřiště
parkoviště
parkoviště pro autobusy
Doplňkové služby
snídaně
polopenze
plná penze
praní, žehlení
konferenční služby

Kapacita

Celková kapacita lůžek: 30
Druhy pokojů: 2 lůžkové, 3 lůžkové, 4 lůžkové

Informace o trase

 
load