Penzion Ivanka se nachází v Lázních Libverda, bývalém šlechtickém sídle Clam-Gallasů. Malé a klidné lázně najdete 25 km od Liberce. Nachází se v malebném podhůří severního úpatí Jizerských hor. Leží v nadmořské výšce 424 m. n. m. na pomezí Čech, Německa a Polska. Lázně obklopují smíšené lesy, které spolu s podhorskou polohou udávají jejich klimatický charakter. Léto je zde mírné, bez velkých teplotních výkyvů, podzim suchý a teplý. Výjimečnost klimatu spočívá v charakteristickém proudění teplého vzduchu.

Penzion nabízí příjemné ubytování s srdci přírody. U pensionu je terasa s velkým a malým grilem, oplocené bezplatné parkoviště, v přízemí se nachází společenská místnost s barem pro 30 osob s kuchyní, TV se satelitním příjmem, WIFI. Penzion ubytovává bez domácích mazlíčků.

Okolí nabízí v zimě lyžování, vlek necelých 15 km v polském městě Świeradów Zdrój - s kompletním servisem. Na běžky můžete vyrazit na místní okruh přímo v Libverdě či se napojit na Jizerskou magistrálu a pokořit celé Jizerské hory. Další místní okruhy pro běžky naleznete v Novém Městě pod Smrkem, Frýdlantu a Albrechticích.

Dále zde můžete využít tenisové kurty, minigolf či kondiční fitness v areálu místních lázní,  zde je také možnost lázeňské léčby i využití jednotlivých relaxačních procedur. Rodiny s dětmi jistě uvítají nedaleké venkovní hřiště s herními prvky pro děti či dětské hřiště nedaleko centra.

Turistika a cykloturistika je další možností vyžití -v blízkosti penzionu se napojíte na singltrekové stezky destinace Singltrek pod Smrkem - cyklistické stezky evropského významu. V místě najdete i jedno ze tří nástupních míst na Singltrek pod Smrkem  Bikecentrum Libverda  - to nabízí od května do listopadu k testování špičková celoodpružená kola zn. MERIDA.

mailLázně Libverda

Lázně Libverda 29, 463 62