Penzion Jana Hübnerová

Penzion Jana Hübnerová nabízí ubytování v obci Albrechtice v Jizerských Horách, v turistickém regionu Jizerské hory. Penzion leží nedaleko ski areálu Tanvaldský Špičák.

Penzion Jana Hübnerová - ubytování:

Rodinný penzion Jana Hübnerová nabízí ubytování ve dvou stylových jizerskohorských chalupách.
V menší chalupě jsou 4 pokoje (2x třílůžkový a 2x čtyřlůžkový s možností přistýlky). Na každém pokoji je sociál zařízení, tzn. WC, sprcha a umyvadlo s teplou a studenou vodou. Dva pokoje jsou v přízemí a dva v druhém patře. V roubené části penzionu se nachází společenská místnost s jídelnou, která je vybavená televizí a satelitem, krbovými kamny a barem.

Novostavba velké chalupy nabízí 24 lůžek v sedmi pokojích včetně dvou apartmánů. Jeden z apartmánů je mezonetový, ideální pro pobyt s dětmi. Na každém pokoji je sociál zařízení, tzn. WC, sprcha a umyvadlo s teplou a studenou vodou. Stejně jako v menší chalupě je k dispozici společenská místnost s jídelnou, která je vybavená televizí a satelitem, krbovými kamny a barem.

Penzion Jana Hübnerová - další služby:

V penzionu Jana Hübnerová je k dispozici též ohniště s posezením, gril na dřevěné uhlí, parkoviště u objektu a nově též venkovní krytý bazén o rozměrech 7 x 3,5 m.
Díky velmi klidnému okolí je penzion vhodný pro rodiny s malými dětmi, pro sportovní kolektivy, které by si u zde chtěly uspořádat soustředění, pro pracovní kolektivy, které potřebují provést školení nebo výjezdní zasedání či víkendové pobyty.

Penzion Jana Hübnerová - stravování:

Penzion Jana Hübnerová je k dispozici po celý rok se stravováním (ubytování se snídaní, ubytování s polopenzí).

Penzion Jana Hübnerová - aktivity:

Penzion Jana Hübnerová se nachází v klidné části obce, odkud se snadno i na lyžích dostanete na všechny vleky (nejbližší je 200 m) nebo do restaurace či obchodu.

V létě je zde možno provozovat jízdu na horských kolech, pěší turistiku, tenis a jízdu na koních. Koupaliště je v nedalekém Tanvaldu (2 km).

V zimě je zde možnost lyžování na běžkách po vyznačených běžkařských tratích a sjezdové lyžování na 10 sjezdovkách, jak pro začátečníky či pro pokročilé, tak i pro děti. Největší turistickou atrakcí je rozhledna Špičák s restaurací (výška 810 m), kam vede 5 lyžařských vleků včetně sedačkové lanovky.

mailAlbrechtice v Jizerských horách

Albrechtice v Jizerských horách 661, Albrechtice v Jizerských horách, 468 43