Penzion Filoun se nachází v obci Plavy. Obec Plavy leží na hranicích turistických regionů Jizerské hory a Český ráj, konkrétně oblasti Pojizeří. Nakonec z obce Plavy to není daleko ani do západních Krkonoš. Součástí penzionu Filoun je i bio farma s výrobou vlastních mléčných výrobků.

Penzion Filoun - ubytování:

Penzion nabízí ubytování ve třech pokojích a čtyřech apartmánech s celkovou kapacitou 30 lůžek. Všechny pokoje a apartmány jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením a kuchyní.  V penzionu je možné při pobytu objednat snídaně.

Penzion Filoun – další nabídka:

Penzion Filoun je místem pro rodinnou a aktivní dovolenou. Penzion pro děti nabízí program v zimě i v létě. Penzion nabízí dětský koutek, trampolínu, bazén, zahradu s pískovištěm a prolézačkami, pingpongový stůl nebo altán s grilem.

V létě je ideální místem k pěším či cyklovýletům. V zimě jsou přímo u penzionu běžecké tratě a lyžařská sjezdovka. Lyžařský vlek vede přímo kolem penzionu, takže stačí přede dveřmi nazout lyže a vyrazit. Pro lyžování je tak k dispozici 610 m, 650 m a 780 m upravených tratí. Areál je vybaven umělým zasněžováním, osvětlením a samozřejmě každý den upravován rolbou. Budova spodní stanice nabízí zázemí pro občerstvení, servis a půjčovnu lyžařského vybavení. Pro děti je připravena lyžařská školička s lanovým vlekem a zkušenými instruktory.

Penzion Filoun – bio farma:

Součástí penzionu Filoun je i bio farma s chovem hovězího dobytka, ovcí a dvou koní. Farma veškerou produkci mléka sama zpracovává. Je tedy možné přímo na farmě zakoupit mléko, tvaroh nebo sýry.

mailPlavy

Plavy 4, 468 46