Penzion Duha je útulný rodinný pension v klidné části centra Špindlerova Mlýna, který je nejznámějším turistickým střediskem turistického regionu Krkonoše.

Penzion Duha – ubytování:

Penzion nabízí ubytování ve 3 pokojích se 2–4 lůžky s celkovou kapacitou 10 lůžek. Pokoje jsou vybaveny sprchovým koutem a sociálním zařízením, LCD televizí se satelitním příjmem a internetovým připojením.

Penzion Duha – další vybavení:

Pro hosty penzionu je k dispozici společenská místnost s TV/SAT, minibarem a vybaveným kuchyňským koutem. V penzionu  připojení WIFI. V letních měsících je před penzionem letní terasa, venkovní posezení s grilem, dětský koutek, venkovní dětské hřiště s pískovištěm, spousta hraček a trampolína. Parkoviště přímo u pensionu. Úschovna sportovního vybavení. Malá knihovna i s cizojazyčnými knihami a časopisy.

Pension Duha je díky své poloze v centru města Špindlerův Mlýn výborným východiskem pro všechny letní i zimní volnočasové aktivity, které jsou od pensionu nedaleko.

mailŠpindlerův Mlýn

Okružní 291, Špindlerův Mlýn, 543 51