Motel Dutý kámen

Motel Dutý kámen nabízí celoroční ubytování v budově motelu nebo v chatkách ve vesničce Drnovec, která je místní částí obce Cvikov a nachází se v regionu Lužické hory.

Motel Dutý kámen - ubytování:

V motelu je 7 dvoulůžkových pokojů, z nichž některé jsou podkrovní. Všechny pokoje jsou vybaveny sprchou a WC. Stravování je zajištěno v útulné restauraci s krbem a letní terasou. Celé zařízení je vhodné jak pro individuální rekreaci a pobyty, tak pro firemní akce jako školení či semináře, sportovní soustředění a to nejen v zimě, ale i v létě a pro rodiny s dětmi.

Chatky jsou čtyřlůžkové, vybavené kompletním sociálním zařízením (WC, sprcha), mají elektrické vytápění. Pro posezení lze využít terasu. Automobily mohou parkovat přímo u chatek v oploceném areálu.

Celková kapacita motelu je 43 lůžek.

Motel Dutý kámen - aktivity:

Celé okolí je ideální pro trávení volného času. V létě zde naleznete řadu možností pro pěší a cykloturistiku, v zimě jsou zde terény pro běžky a v nedalekých Lužických horách jsou sjezdařské terény. V okolí je mnoho kulturních a přírodních památek - hradů a zámků. Koupání naleznete přímo zde, kryté bazény jsou v České Lípě a v Liberci, kde je i známé zábavní Centrum Babylon. V nedalekém Cvikově je řada obchodů, restaurací, bankomat, pošta či taxislužba. V Novém Boru (15 km) jsou k dispozici další služby, které Vám mohou zpříjemnit zdejší pobyt.

mailCvikov

Drnocex 56, Cvikov, 471 54