Hotýlek u hraběte Harracha Spa & Relax

Hotýlek U hraběte Harracha poskytuje komfortní ubytování v klidné části města Harrachov zvané Klondajk. Nachází se cca 5 minut pěšky od centra města a od sedačkové lanovky na Čertovu horu. Harrachov je oblíbené turistické centrum regionu Krkonoše.

Hotýlek U hraběte Harracha - ubytování:

Hotýlek U hraběte Harracha nabízí ubytování v útulných a prostorných pokojích s vlastním sociálním zařízením a televizí se satelitním příjmem a wi-fi internetem. Většina pokojů má balkon. K dispozici je  společenská místnost s kulečníkem. Před domem je vlastní parkoviště.

Hotýlek u hraběte Harracha nabízí krytý bazén s protiproudem 8 x 2,8 m, saunu a masáže.

Hotýlek U hraběte Harracha - stravování:

Pro hosty hotýlku U hraběte Harracha je k dispozici stylová restaurace, která nabízí českou kuchyni, jídla z různých druhů mas, saláty a zmrzlinové poháry. Je zde také možnost připravit pro Vás oslavy, večírky i jiné společenské akce. Ubytovaným se podává snídaně formou švédských stolů.

mailHarrachov

Nový Svět 558, Harrachov, 512 46