Hotel U Kapra nabízí ubytování v centru malého lázeňského městečka Lázně Bělohrad, na náměstí vedle městského úřadu. Nachází se v regionu Český ráj.

V bezprostřední blízkosti je možné navštívit zámecký park s rodinným domkem rodáka K.V.Raise, po lázeňské kolonádě rozsáhlý komplex lázní a proslulý kostel Byšička.

Hotel U Kapra - vybavení:

Pokoje jsou vybaveny TV+SAT , každý má své soc. zařízení se sprchovým koutem, WC a umyvadlem. Nabízíme našim hostům pokoje Lux, které mají ke standardnímu vybavení navíc vysoušeč vlasů + kuchyňský kout s kávovarem a ledničkou.

Ubytovaným hostům je k dispozici hotelové parkoviště.

K dispozici je malá dětská postýlka, kterou Vám na požádání pro Vaše miminko rádi připravíme. Domácí čtyřnozí mazlíčci mají do hotelu přístup za malý poplatek.

Hotel U kapra je vhodným místem pro firemní a obchodní záležitosti, lázeňské hosty, pro turisty, kteří přijedou poznat krásy lázeňského města, Českého Ráje a Podzvičinska.

Hotel U Kapra - výlety:

Hotel U Kapra je svou polohou ideální ke strávení příjemné dovolené, která nabídne procházky a návštěvy zajímavých míst, a okolí. Pro aktivní odpočinek je zde nepřeberná nabídka zajímavých lákadel (agroturistika, adrenalinové sporty, wellness, cykloturistika, apod.).

Pro hezké zakončení dne Vás zveme do naší restaurace na dobré jídlo a víno od našich předních vinařů z Čech, ale i z celého světa.

Hotel U Kapra - služby:

Půjčení kol, lyží, zajistíme i masáže, solárium, kadeřnické služby a další.

mailLázně Bělohrad

nám. K. V. Raise 115, Lázně Bělohrad, 507 81