Hotel a Restaurace Skála

Rodinný hotel Skála se nachází v obci Malá Skála, mezi městy Turnov a Železný Brod, cca 90km severně od Prahy. Malá Skála leží v krásném maloskalském údolí řeky Jizery, přímo v srdci Českého ráje.

Hotel Skála – ubytování:

Celková kapacita hotelu Skála je 89 lůžek v příjemných apartmánech, jednolůžkových, dvoulůžkových a vícelůžkových pokojích. Všechny pokoje jsou plně vybaveny včetně TV a mají samostatnou koupelnu se sprchovým koutem a WC.

• V ceně ubytování je zahrnuta bufetová snídaně (švédský stůl) a DPH.
  • Všechny naše pokoje i apartmány jsou vybaveny koupelnou a WC.
  • Nástup pobytu od 14.00 hod. do 18.00 hod. (jinak je možno po osobní dohodě).
  • Poslední den je nutno uvolnit pokoje do 10.00 hod. (využijte uložení zavazadel v naší recepci).
  • Místní rekreační poplatek dle vyhlášky obce Malí Skála (18 – 69 let) činí 20,-Kč/osoba/den.
  • Parkování přímo před hotelem 50,- Kč/den.
  • Malá domácí zvířata 150,-Kč/den.
  • Dětská postýlka s povlečením za 80,-Kč.
  • Polopenze, plné penze nebo jídlo s sebou na výlet řešíme individuálně, dle přání hosta.
  • */ Apartmán (= rodinný pokoj) jsou dvě samostatné ložnice (2+2 nebo 3+3) se společným soc. zařízením a chodbičkou. Uvedená cena za osobu platí při plně obsazeném pokoji!!!

Hotel Skála – stravování:

Hotelová restaurace nabízí speciality tradiční staročeské kuchyně, přičemž je při tvorbě pokrmů kladen mimořádný důraz na kvalitní suroviny, které provozovatelé hotelu získávají se zdejších farem a domácích chovů. Nekuřácká restaurace v hotelu Skála má kapacitu 90 míst a je členěna na tři částečně oddělené prostory. V kuřácké části spojené s barem je 16 míst. Pro semináře, školení, firemní setkání či rodinné oslavy jsou k dispozici dva oddělené salonky se základním konferenčním vybavením. Za příznivého počasí máte možnost příjemného posezení na venkovní zastřešené terase, kde se připravují speciality na grilu přímo před vašima očima.

mailMalá Skála

Malá Skála 69, Malá Skála, 468 22