David Wellness Hotel

David wellness hotel poskytuje kvalitní ubytování v centru města Harrachov, 30 m od sjezdovek se sedačkovou lanovkou a běžeckých tratí. Město Harrachov je významným lyžařským střediskem regionu Krkonoše.

David wellness hotel - ubytování:

Druhy pokojů:
Typ 3/2 (třílůžkové pokoje s 2 přistýlkami, s vl. soc. zařízením, balkonem, sejfem a TV/SAT)
Typ 2/2 (dvoulůžkové pokoje s 2 přistýlkami, s vl. soc. zařízením, balkonem, sejfem a TV/SAT)
Typ 2/1 (dvoulůžkové pokoje s 1 přistýlkou, s vl. soc. zařízením, balkonem, sejfem a TV/SAT)
Typ C (3x3lůžkový a 1x5 lůžkový pokoj ve sníženém přízemí se sejfem a TV/SAT + 2 x sprcha a 2 x toaleta společné na chodbě

Počty pokojů:

Typ pokoje Počet
Typ 3/2 7
Typ 2/2 5
Typ 2/1 10
Typ C 4

V hotelu je k dispozici 26 pokojů, z toho 7 třílůžkových pokojů (typ 3/2) se 2 přistýlkami, 5 dvoulůžkových pokojů (typ 2/2) se 2 přistýlkami a 10 dvoulůžkových pokojů (typ 2/1) s 1 přistýlkou, všechny mají vlastní sociální zařízení, balkon a TV/SAT.

Dále jsou zde 4 pokoje (typ C) ve sníženém přízemí - 1 pětilůžkový a 3 třílůžkové pokoje, kde jsou 2 sprchy a 2 toalety společné na chodbě (zvlášť pro dámy a pány).

V hotelu funguje výtah, je zde recepce, směnárna.

K dispozici také 2 terasy, společenská místnost s krbem a kulečníkem, WI-FI, lyžárna, půjčovna lyží, ski servis, Wellness centrum (bazén s protiproudem a masážními tryskami, whirlpool, infra sauna, finská nebo parní sauna, solárium).

David wellness hotel - stravování:

Hostům je k v hotelu k dispozici  restaurace (snídaně formou švédských stolů), kuchyňka.

David wellness hotel - aktivity:

Výborná poloha hotelu umožňuje nejlepší podmínky k lyžování, v létě pak k turistice a cykloturistice. V okolí, max. do 300 m je koupaliště, tenisové kurty, minigolf, půjčovny kol apod. V blízkosti penzionu je také pěkné dětské hřiště.

V hotelu David je pro Vás nově otevřené wellness centrum (bazén s protiproudem a masážními tryskami, whirlpool, finská sauna, parní sauna a infra sauna, solárium).

David wellnes hotel je členem Sdružení pro rozvoj cestovního ruchu a díky tomu obdrží host zdarma, slevovou kartu Harrachov Card, se kterou je možno čerpat mnoho slev a výhod v Harrachově a okolí.

mailHarrachov

Harrachov 188, 512 46