Penzion Paseky U Zapadlých vlastenců

Rodinný penzion v retro stylu, nacházející se ve spodní části horské obce Paseky nad Jizerou na západním okraji Krkonoš. Kraj zapadlých vlastenců je jedním z nejoblíbenějších horských středisek u nás. Nabízí aktivní dovolenou v létě i zimě, ale také odpočinek, pohodu a relax.
Penzion disponuje 28 lůžky v osmi dvou až pětilůžkových pokojích, vybavených vlastní koupelnou a WC. Samozřejmostí je WIFI v celém objektu. Parkování je v areálu pro zákazníky zdarma. V letních měsících můžete také využít zahradu s bazénem a dětským hřištěm. Součástí penzionu je restaurace, lyžárna a úschovna kol.

V zimě je pro milovníky běžek připraveno 25km upravených stop s možností napojení na jizerskou magistrálu nebo Krkonošský běžecký ráj. Pro vyznavače sjezdového lyžování je zde Skiareál Paseky, který je součástí Skiregionu (Paseky, Rokytnice, Rejdice a Příchovice). Nedaleko se nachází Kořenov či Harrachov. Nachází se zde i Snowpark.

V létě můžete využít překrásné přírody k pěší turistice na množství vyznačených tras či cykloturistice, kde kromě jiných můžete využít Jizersko-krkonošskou magistrálu.
mailPaseky nad Jizerou

Paseky nad Jizerou 251, Paseky nad Jizerou, 512 47