Vyhledávání

Romantický Hotel Orion se nachází uprostřed krásné přírody v Liberci, odkud je nádherný výhled na město. Hotel disponuje velkou, dřevem vykládanou halou, s křišťálovým lustrem a krbem, a je ideálním místem pro odpočinek. Hotel poskytuje pohodlné ubytování během svatby, semináře, relaxační dovolené a dalších příležitostí v Liberci.

Hotel Orion najdete v klidné části, přesto je to jen 15 minut do centra Liberce a pouhých 10 minut na Bedřichov, kde najdete desítky tratí pro sjezdové lyžování a spousty kilometrů upravených pro klasické lyžování. 

Ubytování

Ubytovací kapacity hotelu činí 12 kompletně vybavených dvou až čtyřlůžkových pokojů.

Pokoje jsou vybavené v evropském standardu - WI-FI, TV-SAT, lednice s minibarem, telefon. Všechny pokoje jsou dvoulůžkové s možností až dvou přistýlek v podobě plnohodnotných postelí, na pokojích je k dispozici sprcha nebo vana.

Hotel Orion - stravování:

Pro hotelové hosty je připravena stylová jídelna s kapacitou 26 míst. Restaurace s barem pro 60 hostů, s vynikající kuchyní, je otevřena 7 dní v týdnu. V létě nabízí příjemné posezení na dvou terasách s možností krásného výhledu na Liberec. K obchodním jednáním je možné využít hotelových salónků s kapacitou 10-70 míst.

Hotel Orion - další služby:

Součástí hotelu je tenisová hala s dvěma kurty - povrch koberec s granulátovým vsypem a tenisový obchod. Celý areál tvoří uzavřený komplex, který uspokojí i nejnáročnější klienty. 

V poslední době byla pro hosty zbudována sauna, ve které se mohou osvěžit po celém dni stráveném na zdejších sjezdovkách, v běžecké stopě nebo po pěší turistice. Pro trochu více odpočinku je zde samozřejmě připraven dětský koutek. 

mailLiberec

Jizerská 250, Liberec, 460 15

Telefon:+420 482 751 091
+420 482 751 070
GSM:+420 601 337 471
E-mail:hotelorion.recepce@centrum.cz
Web:www.hotelorioncz.com
Klasifikace
***
Vybavení
pokoj s vanou / sprchou
pokoj s vanou / sprchou
pokoj s WC
TV na pokoji
WiFi
konferenční místnost
gril, ohniště
vybavení pro školení
taneční parket
sauna
hřiště
parkoviště
zvířata akceptována
kreditní karty akceptovány

Ceny

Orientační cena za noc / osoba: 990 CZK

Kapacita

Druhy pokojů: 1 lůžkové, 2 lůžkové, apartmá

Informace o trase

 
load