Hotel Panorama poskytuje komfortní ubytování v obci Lázně Libverda v blízkosti restaurace Clam-Gallasova Paláce a lázeňského parku. Obec Lázně Libverda se nachází v regionu Frýdlantsko.

Hotel Panorama je zrekonstruovaný hotel nacházející se 100m od lázeňské kolonády. V přízemí budovy naleznete kulečníkový stůl (v recepci hotelu Nový Dům jsou k zapůjčení tága a koule) a sál, který je možné po předchozím jednání pronajmout. Hotel disponuje také úschovnou kol a lyží a parkovištěm pro hosty zdarma. Pokoje v 1. patře mají terasu.

Hotel Panorama - vybavenost pokojů a hotelu:

TV-SAT, koupelna-WC, vysoušeč vlasů, minibar, telefon, kulečník, výtah, bezbariérový přístup, parkoviště.

Hotel Panorama - vyžití:

Celý areál lázní nabízí řadu možností ke sportovnímu vyžití. Nabízí možnost pronájmu tenisových kurtů, minigolfu a po dohodě i tělocvičny pro míčové hry. Samozřejmostí je možnost zapůjčení kola pro individuální cyklistické výlety po překrásném okolí Jizerských hor (pro skupinu zajistí odvoz do hor). Pro regeneraci nabízí možnost pronájmu malého rehabilitačního bazénu, popř. zajistí vstup do velkého krytého bazénu (cca 6 km od areálu). Dále zde nabízí pronájem sauny a whirlpoolu. Ze široké nabídky léčebných procedur si vyberete léčebný program na míru, případně Vám léčebný program sestaví lékař po vstupní prohlídce. Nabízí se zde možnost výběru stravování, od plné penze v lázeňské jídelně po individuální stravování v naší restauraci, kde si vyberete speciality české i mezinárodní kuchyně.

Ceník dalších služeb, které jsou v lázních k dispozici zde.

mailLázně Libverda

Lázně Libverda 12, 463 62