Apartmány a Pension Trelyub

Pension Trelyub poskytuje kvalitní ubytování v tiché části města Liberec, 5 km od centra a 2 km od vrcholu Ještěd. Nachází se v regionu Jizerské hory.

Apartmány a Pension Trelyub - ubytování:

Apartmán bílý
Apartmán získal své jméno jak vybavením laděném do bíla, tak krásným světlem proudícím dvěma okny z louky za domem. Apartmán je určený pro 1-2 osoby. Skládá se z pokoje, kuchyně a koupelny s toaletou. Kuchyň je plně vybavena (lednička, sporák, nádobí, skleničky, příbory, hrníčky aj.). K tomuto apartmánu je zvlášť uzamykatelná lyžárna/kolárna/kočárkárna.

Apartmán do zahrady
Tento apartmán získal své jméno díky výhledu do krásné zahrady pensionu. Apartmán je určen pro 2 - 4 osoby. Skládá se z předsíně, prostorné ložnice, samostatné kuchyně s jídelním stolem, koupelny a toalety. Kuchyň je plně vybavena (lednička, sporák, nádobí, skleničky, příbory, hrníčky aj.). K tomuto apartmánu je zvlášť uzamykatelná lyžárna/kolárna/kočárkárna.

Apartmán velký
Apartmán se nachází v prvním poschodí domu s nádherným výhledem na Liberec, Jablonecko i hřebeny Jizerských hor. Dispozice apartmánu nabízejí dvě ložnice pro 4 - 5 osob, obývací pokoj s televizorem a plně vybavenou kuchyňku se sporákem (sklo-keramická deska) a troubou. Maximální počet osob v apartmánu může být 6. Apartmán je možné využít i jako byt pro dlouhodobější bydlení, v případě zájmu kontaktujte majitele.

Dvoulůžkový pokoj
Pension Trelyub dále nabízí dvojlůžkový pokoj nižší cenové kategorie (viz ceník) v hlavní části pensionu. K pokoji přísluší koupelna se sprchovým koutem a toaletou.

Apartmány a Penzion Trelyub – další vybavení:

• společenská místnost, ve které jsou podávány snídaně, jejichž obsah je z velké části řízen samotnými hosty dle dohody (sportovní snídaně, kontinentální snídaně atd.),
  • uzamykané parkoviště u pensionu,
  • bezdrátové připojení k internetu,
  • kryté i nekryté venkovní sezení pro relaxaci.
Ceník ubytování:
mailLiberec