Penzion Selský dvůr, Raspenava

Statek a penzion Selský dvůr nabízí ubytování v obci Raspenava v regionu Frýdlantsko, na klidném místě v pěkné přírodě Jizerských hor.

Penzion Selský dvůr, Raspenava - ubytování:

V objektu je zachováno co nejvíce provozních částí tak, aby mohly dále sloužit svému účelu. Z původních pokojů pro sezónní dělníky bylo vybudováno 6 pokojů pro hosty, každý s vlastním sociálním zařízením.Celková kapacita je ideální na rodinnou rekreaci tj. 15 lůžek s možností 7 přistýlek. Nově bazén. Ubytovací kapacita a služby jsou certifikovány.

Penzion Selský dvůr - stravování:

Je zde krásná selská jizba v původním stavu s kachlovými kamny a vyřezávaným ostěním, z původního chléva je velmi pěkná stylová restaurace s perfektní kuchyní (speciality české i světové kuchyně).

Snídaně je v ceně ubytování. Je zde možno posedět v restauraci, venku Pod kaštanem, u grilu (dělají se selata, jehňata, kuřata nebo různé jiné speciality).

Penzion Selský dvůr - aktivity:

Pro vyžití je na statku stolní tenis, šipky, stolní hry, bazén, venku hřiště na tenis, odbíjenou, nohejbal. Jsou k vypůjčení mapy a průvodci po okolí i pro republiku, horská a trekingová kola. Dětská zahrádka s pískovištěm, kolotočem, houpačkou, dětským bazénem a dalšími atrakcemi včetně hraček.

Na statku se chová poměrně široká skupina domácího zvířectva (dva psi, pět koní, patnáct ovcí a koz, slepice, králíci, včelstvo). Hosté mohou přijít do styku se všemi zvířaty, ale pouze v doprovodu obsluhy. Na koních je možno jezdit pod sedlem nebo využít kočáru či v zimě saní. Samozřejmě je toto k dispozici i pro ostatní např. pro svatby, nebo i individuálně po tel. domluvě, pro začátečníky i pokročilé, v kruhu i do přírody.

Možnost prodeje výrobků ze Selského dvoru.

mailRaspenava

Jabloňová 678, Raspenava, 463 61