Hotel Koruna poskytuje ubytování na horním rohu náměstí v městečku Pecka, v regionu Český ráj.

Hotel Koruna - ubytování:

Hotel Koruna nabízí nadstandardní ubytovaní tříhvězdičkového hotelu. Každý pokoj má koupelnu, sprchový kout nebo vanu a WC. Na každém pokoji je TV se satelitním příjmem a přípojka na internet. Pokoje jsou 2 - 4 lůžkové, nekuřácké a s možností přistýlek. V ceně ubytování je snídaně.

Děti do 2 let mají ubytování zdarma a děti do 15 let za 300,- včetně snídaně. Stravování je možné i formou plné penze či polopenze. Při delším pobytu jsou poskytovány slevy a balíčky služeb. Provozovatel nabízí přípravu programu a zajištění odvozu mikrobusem.

Hotel Koruna - aktivity:

Hotel Koruna pod hradem Pecka je díky své poloze vhodným výchozím místem pro turistiku i cykloturistiku v Podkrkonoší a Českém ráji. Skýtá také dobré podmínky pro milovníky zimních sportů. V sousedství hotelu je k dispozici cca 300 m dlouhá sjezdovka s vlekem, která je vhodná pro začátečníky a rodiny s dětmi a pro zkušenější lyžaře cca 800 m dlouhá sjezdovka s vlekem na nedalekém kopci Zvičina.

mailPecka

Pecka 14, 507 82