Pension Roky je moderně zrekonstruovaný penzion v centru města Rokytnice nad Jizerou. Nabízí ubytování s výhledem na Lysou horu a Studenov, známé vrchy regionu Krkonoše.

Pension Roky - ubytování:

Pension Roky nabízí ubytování v 6 apartmánech s možností přistýlky formou rozkládacího lůžka. Všechny apartmány mají koupelnu, WC, TV, WIFI, satelit a kompletně vybavenou kuchyňku. Pro ubytované hosty je k dispozici lyžárna.

Součástí penzionu ROKY je RESTAURACE & BISTRO ROKY - jedinečný interiér v keltském stylu s keltskou, krkonošskou i mezinárodní kuchyní včetně a vlastní výroby pizzy.

Pro děti je k dispozici dětský koutek, pro surfaře připojení k internetu u každého stolu.

Pension Roky - aktivity:

Zastávka skibusu se nachází 150 metrů od penzionu, potraviny 100 metrů a přibližovací vlek na Studenov 300 metrů.

Připojení k internetu u každého stolu v restauraci.

Pension Roky nabízí možnost výletu do penzionu U Hásků vzdáleného 3,5 km. Možnost pěší túry či na běžkách, po dohodě možnost zajištění odvozu. Výlet je možný spojit s návštěvou galerie a muzea řemesel (možnost nákup) ve Františkově na samotě.

mailRokytnice nad Jizerou

Horní 2, Rokytnice nad Jizerou, 512 44