Pension Na Výsluní, Vysoká Lípa

Pension Na Výsluní nabízí ubytování ve vesničce Vysoká Lípa, nedaleko obce Jetřichovice, v blízkosti známých turistických míst v regionu České Švýcarsko.

Pension Na Výsluní - ubytování:

Pension Na Výsluní nabízí ubytování v pěti standartně vybavených pokojích s možností tří přistýlek: dva dvoulůžkové, dva třílůžkové a jeden čtyřlůžkový pokoj. Všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení (WC, vana , umyvadlo).

Pension Na Výsluní - stravování:

Součástí pensionu Na Výsluní je nekuřácká restaurace s barem a TV s možností celodenního stravování (snídaně, polopenze, plná penze, minutky speciality, hotová jídla). K dispozici je salónek pro 20 osob vhodný pro pořádání společenských akcí. V letním období můžete posedět na letní terase s možností občerstvení. Parkovat můžete na uzavřeném parkovišti přímo před objektem.

Pension Na Výsluní je otevřen non-stop.

Jetřichovice

Jetřichovice - Vysoká Lípa 125, 405 02