Penzion Moudrá Anna***

Penzion Moudrá Anna poskytuje ubytování v klidné části města Nový Bor, u lesa, asi 5 minut chůze od centra Nového Boru, brány regionu Lužické hory.

Penzion Moudrá Anna*** - ubytování:

Penzion Moudrá Anna je kategorie *** a je vhodný pro celoroční rekreaci.

Provoz penzionu je non-stop a je možné si jej pronajmout celý.

Apartmán č. 1. - přízemí:
přízemí - bezbariérový přístup
Chodba, soc. zařízení, vybavená kuchyň, jídelna s TEL/SAT, dvoulůžkový pokoj + 1 přistýlka. Pro lehce postižené.

Apartmán č. 2 – mezonet:
Chodba, vybavená obývací kuchyň (slouží i jako společenská místnost), v patře WC + sprcha, v přízemí WC + vana, TEL/SAT.

1. ložnice – 5 lůžek
2. ložnice
 – 3 lůžka

Penzion Moudrá Anna je vhodný pro rodiny s dětmi (k dispozici 1 dětská postýlka + 1 dětská židlička), skupiny turistů, různá školení, mentálně postižené děti (pro tyto poslední tři kategorie hostů možnost jídlo 5x denně). Domácí zvíře je možné s sebou vzít po dohodě.

Penzion Moudrá Anna*** - služby:

Hosté penzionu Moudrá Anna  mohou využít terasu s posezením, zahradu, gril s venkovní kuchyňkou, plavání v krytém venkovním bazénu a trampolínu, houpačku.

Stravování je možné po dohodě s večeří.

Výměna povlečení a úklid je zajištěn dle přání hosta. Možnost vlastního vaření (k dispozici jsou vybavené kuchyně). 2x pračka - možnost praní.

Možnost připojení na internet.

Penzion Moudrá Anna*** - ceník:

Cena ubytování je bez stravování.

Apartmán č. 1. 5 000 Kč za týden (2 lůžka + 1 přistýlka)
Apartmán č. 2. 15 000 Kč za týden (8 lůžek)

Cena za oba dva apartmány 20 000 Kč za týden.

Pokud není obsazen celý penzion, je cena 350 Kč/osoba / noc (při obsazení pouze jedné osoby cena za 450,-).

Pro zaměstnance firem a obchodníky cena dohodou.

Penzion Moudrá Anna*** - okolí:

Nový Bor je město skla (nazýván též brána Lužických hor), proto v okolí naleznete například Sklářské muzeum. Celoročně můžete navštěvovat různé trhy a slavnosti (na náměstí 7 minut pěšky). V létě se v nejbližším okolí nachází mnoho turistických tras (pro houbaře ráj v místních lesích), cyklostezek, koupaliště v místě, koupaliště Sloup v Čechách, rybolov, v zimě pak zimní sporty, lyžování (4 km od penzionu se nachází areál Polevsko).
mailNový Bor

Kalinova 957, Nový Bor, 473 01