Penzion Apartmán U Dostálů

Penzion U Dostálů nabízí ubytování v regionu Jizerské hory, ve středu obce Bedřichov, v samé blízkosti lyžařských vleků.

Penzion U Dostálů - ubytování:

Horská chata U Dostálů poskytuje ubytování v samotném penzionu a přilehlém apartmánu.

Penzion:
Nabízí ubytování ve dvou 4-lůžkových a 2-lůžkových pokojích. Každý pokoj má své sociální zařízení.

Stravování vlastní (mimo zimní sezonu může být dohodou se snídaní nebo formou polopenze). K dispozici je společenská místnost sloužící zároveň jako jídelna s TV a SAT a mini barem s vlastní obsluhou.

Přímo u pensionu je k dispozici parkoviště pro cca. 6 aut. V letních měsících je možné využívat hřiště a venkovní ohniště+gril.

Apartmán:
Ubytování je zajištěno ve dvou samostatných pokojích (3-lůžkový a 4-lůžkový). Každý pokoj má své sociální zařízení. V přízemí je společenská místnost s TV a SAT.

Součástí je plně vybavená kuchyňka pro přípravu vlastní stravy.

V zimních měsících je preferována plná obsazenost pokojů; ideální pro dvě rodiny nejlépe známé nebo party přátel. Mimo topnou sezónu je minimální obsazenost čtyři lůžka. Parkování je zajištěno u přilehlého pensionu pro 2 auta.

Penzion U Dostálů - aktivity:

Kromě sjezdového lyžování je nedaleko nástup na běžecké tratě různé délky a náročnosti. V letních měsících je ideálním výchozím místem jak pro turistiku tak i pro cykloturistiku a pod. Provoz zarízení je non-stop.

Volný čas je možno trávit na čtyřech tenisových kurtech. V obci jsou dvě zařízení s bowlingovými dráhami. V letních měsících je možno se osvěžit na veřejném koupališti.

Poloha obce Bedřichov umožňuje návstěvu sousedních měst Jablonec nad Nisou a Liberce pomocí autobusové dopravy, kde jsou mimo jiné kryté bazény a další zajímavosti.

mailBedřichov

Bedřichov 1740, 468 12