Chata Piktych poskytuje ubytování v nádherném prostředí regionu Jizerské hory, v obci Lázně Libverda.

Chata Piktych - aktivity:

Okolí chaty Piktych je ideální pro turistiku, cykloturistiku a ozdravné pobyty. Především vyasfaltovaná síť cyklostezek vybízí k výletům na horských kolech po celém území Jizerských hor a okolí. Chata nabízí jednoduché vybavení a služby hlavně pro milovníky pěší, lyžařské a cykloturistiky (úschovna kol).

Chata Piktych - okolí:

V okolí chaty Piktych je mnoho turistických cílů pro lyžaře, pěší turisty i cykloturisty: Paličník, Ořešník, Frýdlantské cimbuří, Krásná Máří, vodopád Černého potoka, rozhledna na nejvyšší hoře Jizerských hor - Smrk, Obří sud Lázně v Libverdě, bazilika navštívení panny Marie v Hejnicích, státní zámek Frýdlant a další.

Nově cykloturisté využívají Singltrek pod Smrkem, nejvyšší horou Jizerských hor. Nejbližší nástupní místo na Singltrek je u Obřího sudu v Lázních Libverda.

Cena je možná dohodou podle počtu osob.

Chata Piktych je vhodná pro rodiny s dětmi. V zimním období při dobrých sněhových podmínkách je v sousedních Hejnicích v provozu  krátká sjezdovka pro děti. V místě pak běžecké tratě pro milovníky běžeckého lyžování.

mailLázně Libverda

Lázně Libverda 7, 463 62

E-mail:piktych@centrum.cz
Web:www.ceskehory.cz/piktychwww.severnicechy.info/chata_piktychwww.levneubytovani.net/ubytovani/chalupa-pichtych-libverda/