Chata Čmejrovka poskytuje ubytování v regionu Jizerské hory, v obci Janov nad Nisou. Nachází se v části Hrabětice, na spojnici středisek Bedřichov a Severák.

Chata Čmejrovka - ubytování:

Chata Čmejrovka nabízí ubytování v šesti standardně vybavených pokojích. Každý pokoj má vlastní sociální zařízení. K dispozici je jídelna s barem a televizí. V chatě je také uzamykatelná lyžárna / úschovna kol. Ve volných chvílích si můžete zahrát stolní fotbal nebo šipky. Využít můžete dětského koutku (uvnitř chaty) nebo na dětské hřiště na zahradě. Relaxovat je možno na zastřešené terase, která se tyčí nad údolím a odkud můžete pozorovat nezapomenutelná panoramata Jizerských hor. Je zde i možnost grilování a posezení u grilu s udírnou.

Chata Čmejrovka - stravování:

Snídaně je v chatě Čmejrovka podávána formou švédských stolů (pečivo, sýr, uzeniny, něco sladkého, čaj, káva, juice, jogurt...). Možnost polopenzí, případně dalšího (večerního) občerstvení.
mailJanov nad Nisou

Janov nad Nisou 1220, 468 11