Chata Ludmila je typická horská chata, která se nachází v obci Bedřichov v Jizerských horách ve výšce 800 m n. m., v prostředí plném krásné přírody a zdravého ovzduší. Díky své poloze v centru obce mohou rezidenti chaty využívat všech nabídek jizerskohorského turistického centra.

Chata Ludmila - ubytování:

Chata Ludmila vás přivítá klidnou rodinou atmosférou. Personál si zakládá na vašem pocitu domácího prostředí. Ubytováni budete ve tří, čtyř případně i více lůžkových pokojích. Vše je moderně a esteticky vybaveno. Sociální zařízení je společné na každém patře a některé pokoje jsou též vybaveny sociálním zařízením. K dispozici je i dětská postýlka.

V chatě je k dispozici úschovna lyží. Parkování je pro vás zajištěno na našem vlastním prostranství.Uvedené ceny jsou včetně plné penze.

Chata Ludmila - stravování:

Celodenní stravování je zajištěno v restauraci v přízemí chaty. Domácí kuchyně Vám nabídne 3 hlavní jídla. V restauraci najdete nabídku nealkoholických i alkoholických nápojů, stejně jako točené pivo. Rádi se přizpůsobíme i nárokům vegetariánů či lidí preferujícím pouze určitý druh stravy nebo pití.

Chata Ludmila - aktivity:

Chata je využívána i pro kolektivní rekreaci dětí a mládeže, sami organizujeme letní sportovní tábor s programem a instruktory. Nabízíme i pořádání školních ozdravných pobytů, škol v přírodě, letních a zimních sportovních pobytů pro mládež.

Chata Ludmila nabízí tyto prostory a rozlohy pro pořádání školení a kongresů: salonek 28m2 a školící místnost 70m2.

Bedřichov

Bedřichov 1703, 468 12