Paintball Liberec - bojovat.cz - hřiště Liberec

Paintball je ideální rychle se rozvíjející sport pro odreagování, team building a jedinečnou dávku adrenalinu.

Není zde tolik důležitá fyzická kondice a síla, jako schopnost přemýšlet a rychle se rozhodovat. Je určen pro ty, kteří mají rádi nevšední formu zábavy, napětí a dobrodružství. Poznejte sami sebe, prověřte svoji odvahu a týmovou spolupráci, při bojích v lesích, budovách nebo i při scenériích s opravdovou bojovou technikou. Vybavíme vás a zorganizujeme pro vaší skupinu nebo firmu paintballovou hru dle vašeho přání.

Ideální počet 20 až 30 hráčů. Jednotlivce či větší skupiny po dohodě také uspokojíme! Máme pro vás za bezkonkurenční ceny připraveny špičkové zbraně od známého výrobce Tippmann a kvalitní ochranné masky, rukavice a maskáče. Vám stačí jen pevná obuv! Lze domluvit i funkční vojenskou techniku s možností taktického manévrování. Zázemí ve formě stanu, sociálního zařízení a občerstvení.

Hrajeme na vlastním hřišti určeném pro paintball v Liberci a "Stalingrad" v obci Raspenava, ve vojenském prostoru Ralsko, nebo přijedeme zorganizovat hru na vámi vybrané místo. Proto neváhejte a kontaktujte nás na uvedeném telefonním čísle nebo mailové adrese a přijďte se přesvědčit o našich kvalitách.

Tešíme se na vás!

mailLiberec