Spahotel MORRIS ****

Spahotel MORRIS **** se nachází přímo v centru města Česká Lípa na náměstí T. G. Masaryka. Vznikl propojením čtyř budov a depandance budovy na sousedním Škroupově náměstí. Hotel svým zákazníkům nabízí velice obsáhlou nabídku služeb, které uspokojí jak business klienty, jednotlivce, rodiny s dětmi či seniory.

Hotel Morris **** - ubytování:

Hotel Morris nabízí ubytování v 44 pokojích o celkové kapacitě 94 osob. Mezi standartní vybavení všech pokojů patří: TV+SAT,Wifi, telefon, trezor, koupelna se sprchovým koutem nebo vanou a WC. Interiér celého hotelu je vybaven luxusním, starožitným nábytkem a starožitnými doplňky z období baroka, rokoka a renesance. Celý hotel je nekuřácký!

Součástí komplexu je rozlehlé wellness centrum, kde si můžete dopřát multifunkční saunu (aroma, pára, aj.) různé druhy masáží, zábaly a další příjemné procedury.

Hotel Morris **** - stravování:

Hotel Morris svým hostům nabízí stravování v útulné a stylové atriové restauraci s výhledem na Škroupovo náměstí. Hotelová restaurace se zaměřuje zejména na domácí a středomořskou kuchyni. Hosté si mohou vybrat nejen z široké nabídky českých jídel, ale i vynikající rizota, pasty, ryby aj. Hosté mohou navštívit i restauraci Moravanka, ve které mají možnost ochutnat pravou českou kuchyni nebo kavárnu Marylin ve které mohou vyzkoušet různé domácí zákusky či vynikající kávu Nespresso. O veškeré pohodlí se navíc postará zkušený a profesionální personál! V neposlední řadě hotel našim hostům nabízí i vinný sklípek, ve kterém Vám rádi zařídíme degustaci jak českých, tak zahraničních vín vč. profesionálního sommeliéra. Rozsáhlá nabídka vín bez problému uspokojí i toho nejnáročnějšího milovníka vín.

mailČeská Lípa

náměstí T.G.M. 132, Česká Lípa, 470 01