Wellness hotel Svornost*** nabízí příjemné ubytování v Harrachově. Nachází se uprostřed přírody, a přitom 5 minut od centra města Harrachov, známého střediska zimních sportů v regionu Krkonoše.

Hotel Svornost - ubytování:

Ubytování je poskytováno převážně ve dvoulůžkových pokojích, u některých je možnost přistýlky. Všechny pokoje jsou vybaveny sprchou, WC, SAT TV a telefonem s přímou volbou.

V hotelu je dále k dispozici krytý bazén (pro hotelové hosty zdarma), fitness, masáže, sauna, stolní tenis, vodní masáže, herna, dětský koutek, billiardové stoly, perličkové koupele.

Wellness hotel Svornost*** Harrachov nabízí svým hostům stravování ve vlastní restauraci s barem. V letním období je k dispozici terasa s občerstvením.

Hotel Svornost - stravování:

Snídaně a večeře v hotelové restauraci se podávají formou švédských stolů, obědy výběrem z denních menu.

mailHarrachov

Harrachov 496, 512 46