Garni hotel Olympia***

Hotel Olympia se stoletou tradicí poskytuje kvalitní ubytování a další služby na hlavní třídě v živém centru města Česká Lípa, které se nachází v regionu Máchův kraj.

V historicky ceněných secesních domech z počátku 20. století vznikl po kompletní rekonstrukci (1993-1994 a 2000, 2002) moderní hotel, který stálým rozšiřováním nabízených služeb zvyšuje svůj komfort a atraktivitu pro zahraniční i domácí návštěvníky našeho města. Bezbariérový vstup do hotelu je z malého parku s fontánou v Bulharské ulici. Prostorná a přesto útulná vstupní hala s recepcí zaujme svou příjemnou barevností. Barvy ostatně hrají v hotelu velmi důležitou roli.

Hotel má celkovou kapacitu 52 lůžek. Na třech podlažích s výtahem se mohou hosté ubytovat ve 23 jedno- až třílůžkových pokojích a v pěti luxusních apartmánech. Všechny pokoje jsou vybaveny sprchou/WC, telefonem, TV se satelitním příjmem a minibarem. Apartmány a některé pokoje mají vanu a bidet, několik pokojů/apartmánů disponují lodžií/terasou.

V přízemí hotelu se nachází hotelová restaurace, kde mohou hosté v příjemném prostředí ochutnat speciality domácí i mezinárodní kuchyně, dále je zde restaurace-pivnice, herna, rautový a malý salonek a kongresový sál.

Sportovní vyžití nabízí hotelové relax centrum (bowling, squash, finská sauna). Parking je možný zdarma na zabezpečeném hotelovém parkovišti - též pro 1-2 autobusy, nebo v hotelových garážích za úplatu.

Finská sauna: umožní relaxaci těla i ducha až deseti osobám. K dispozici je dále: odpočívárna s polohovatelnými lehátky, relaxační hudbou a aromaterapií, ochlazovací káď a sprchy tropický déšť.

Otevírací doba v sezóně : denně 14.00 - 22.00, v červenci pouze ve středu, pátek a v neděli, v srpnu zavřeno.

KONGRESY A ŠKOLENÍ
Pro školení, semináře, prezentace, ale i rodinné a jiné oslavy můžete využít dva salonky s denním osvětlením a kapacitou max. 30 osob. Občerstvení, teplá i studená jídla dle dohody. Promítací plátno, flip-chart k dispozici.

KONGRESOVÝ SÁL
Kongresový sál s kapacitou až 100 osob byl uveden do provozu v únoru 2004. Je atraktivní svým terasovým uspořádáním a příjemným prostředím s vynikající akustikou bez použití technických zařízení. Sál je plně klimatizovaný, bez přístupu denního světla. Variabilita uspořádání sezení a vybavení sálu moderní audio-vizuální a prezentační technikou umožňuje jeho mnohostranné využití počínaje pořádáním kongresů, seminářů, prezentací, firemních akcí atd. přes různé společenské a kulturní akce až po akce ryze soukromé - oslavy, svatby či večírky...

Ve spojení se službami poskytovanými hotelem (ubytování, stravování, parking a doplňkové služby) a nabídkou sportovně - relaxačního zázemí lze hotel Olympia zařadit mezi hotely typu business.

mailČeská Lípa

Bulharská 4 / 853, Česká Lípa, 470 01