Lanový park Hamr na Jezeře

Web:www.lanoveaktivity.com
QR kód

OPUScard

Sleva na vstupné ve výši 10%.
Lanový park se nachází v obci Hamr na Jezeře, poblíž jezera, v regionu Máchův kraj.
Lanový park v Hamru na Jezeře vám nabízí celkem 7 lanovek a 328 metrů překážek. Je zaměřený především na tolik oblíbené přejezdy na kladkách, tzv. lanovky. Avšak není to jen zdolávání překážek, ale také skvělé relaxování. I když vás mohou bolet ruce od neustálého svírání lana, věřte, že právě tady zapomenete na všechny starosti všedních dní. Po překonání prvních překážek vás jistě zaplaví pocit úspěchu a z korun stromů si dokážete užít i hezké výhledy do okolní krajiny.

Pro pohodlnější překonávání překážek v lanovém parku je doporučena pevná sportovní obuv a sportovní oblečení. Vhodným doplňkem vám budou také cyklistické rukavice.