Lanový park Rokytnice nad Jizerou

Lanový park Rokytnice n. J., autor: Štěpán Heger

Krkonoše

Rokytnice nad Jizerou, 512 44

GSM:+420 602 150 709
E-mail:info@lanoveaktivity.com
Web:www.lanoveaktivity.com
QR kód

OPUScard

Sleva na vstupné ve výši 10%.
Nový lanový park na stromech v Rokytnici nad Jizerou se nachází u dolní stanice lanové dráhy Horní Domky za penzionem Kamínek.

Přijďte se podívat a užít si lezení v korunách stromů na různých lanových překážkách ve výšce 4 - 12 m nad zemí. Připraveny jsou dva okruhy vhodné jak pro děti tak pro dospělé, jednotlivce i skupiny, školní kolektivy či táborníky, zkrátka všechny, kteří si chtějí vyzkoušet něco nevšedního a vzrušujícího. Pro individuální průstup požadujeme výšku minimálně 130 cm, pro průstup s instruktorem můžete být i menší.

Lanový park najdete u spodní stanice lanové dráhy Horní Domky - nástup je přímo z terasy.

Jak se k lanovému parku dostanete? Autem - po silnici č. 14 vjedete do Rokytnice n. J. a necháte se vést cedulemi k sedačkové lanovce "Horní Domky". Zaparkujte na parkovišti u Rokytky.

Bližší informace, rezervace větších skupin a skupinové slevy na tel. +420 777 876 765 nebo +420 602 150 709 nebo info@lanoveaktivity.com

Pro pohodlnější překonávání překážek doporučujeme pevnou sportovní obuv a sportovní oblečení. Vhodným doplňkem jsou cyklistické rukavice. Ostatní potřebné vybavení je zde k zapůjčení.

Můžete si vybnrat i další aktivity, například skalní lezení v okolních skalách, lukostřelbu nebo třeba vodní sporty...

Spojte výlet do Krkonoš s aktivním zážitkem v korunách stromů a udělejte si příjemný výlet. Okolní příroda Krkonošského národního parku nabízí ideální možnosti pro pěší i cyklistické výlety. Sedačková lanová dráha poskytuje své služby také cyklistům i maminkám s kočárky.

Otevírací doba

Červenec - Srpen všechny dny v týdnu 9:00 - 17:00

Od září do června je třeba si termín telefonicky nebo emailem domluvit.

 
 
load