Lázně Libverda, a.s.

Kolonáda -  fontána, autor: Lázně Libverda, a. s.

Jizerské hory

Lázně Libverda 82
Lázně Libverda, 463 62

Telefon:+420 482 368 100
+420 482 368 101
Fax:+420 482 368 350
E-mail:pobyty@lazne-libverda.cz
objednavka@lazne-libverda.cz
rezervace@lazne-libverda.cz
Web:www.lazne-libverda.cz
QR kód
Lázně Libverda, a.s. jsou tradičním lázeňským komplexem ležícím ve stejnojmenné obci v údolí Jizerských hor v nadmořské výšce 424 metrů. Jde o poklidné místo s příjemným klimatem, vzdálené pouhých 25 km od krajského města Liberec.

Lázeňská péče v Lázních Libverda je založena na dlouholeté tradici, z níž lázně čerpají až do dnešních dnů. Specializace lázní je udána především vlastnostmi místních minerálních pramenů.

Vzhledem k terénu oblasti Lázní Libverda jsou lázně vhodné i pro rehabilitaci a kondiční turistiku, především pro osoby s onemocněním pohybového aparátu. V neposlední řadě naleznete v Lázních Libverda klid, odpočinek, který blahodárně působí a napomáhá k léčení neuróz a dalších psychiatrických onemocnění.

Léčené indikace onemocnění srdce, cév, krevního oběhu:
Stavy po infarktu myokardu, stavy po rekonstrukčních a revaskularizačních operacích na cévním systému mimo srdce, symptomatická ischemická choroba srdeční, hypertenze II.-III. stupně, onemocnění tepen končetin, stavy po trombózách a trombofleditidách, chronický lymfatický edém, funkční poruchy periferních cév, stavy po operacích srdečních vad vrozených nebo získaných, stavy po kardiochirurgických výkonech typu: náhrada chlopně bioprotézou nebo metalickou protézou, rekonstrukční výkony na chlopních, chirurgická revas­kularizace myokardu – CABG, kombinované výkony – revaskula­rizace myokardu a náhrada nebo korekce chlopně, defekty septa síní nebo komor; stavy po per­kutánní transluminární koronární angioplastice; stavy po transplantaci srdce.

Léčené indikace onemocnění pohybového aparátu:
Onemocnění pohybového aparátu zánětlivého a degenerativního původu, revmatoidní artritis I. až IV. stadia vč. juvenilní artritis;ankylozující spondylitis (Bechtě­revova nemoc); mimokloubní revmatismus, bolestivé syndromy šlach, šlacho­vých pochev, burz, úponů svalů, kosterních svalů nebo kloubů; koxartroza, gonartroza; artrózy v ostatních lokalizacích. Artropatie; chronický vertebrogenní algický syndrom funkčního původu; stavy po ortopedických operacích s použitím kloubní náhrady; stavy po úrazech pohybového ústrojí a po ortopedických ope­racích včetně stavů po operacích meziobratlových plotének a stenóz kanálu páteřního; stavy po úrazech pohybového ústrojí a po ortopedických ope­racích včetně stavů po operacích meziobratlových plotének a stenóz kanálu páteřního; stavy po amputacích dolní konče­tiny, stupeň aktivity 1 až 4, kdy je pojištěnec vybavený protézou.

Léčené indikace nemocí nervových:
polyneuropatie s paretickými projevy; kořenové syndromy s iritačně-záni­kovým syndromem; stavy po poraněních a operacích mozku, míchy a periferního nervstva s poruchami hybnosti se známkami obnovující se funkce; nervosvalová onemocnění primár­ní, sekundární a degenerativní; syringomyelie s paretickými projevy; Parkinsonova nemoc (netýká se Parkinsonského syndromu a sekundárního extrapyramidového syndromu při léčbě psychofarmaky)

Léčené indikace nemocí onkologických:
Zhoubné nádory pohybového aparátu, kostní onkologie krevních elementů

Léčené indikace nemoci z poruch výměny látkové a žláz s vnitřní sekrecí:
Diabetes mellitus

Libverdská kyselka
Základem léčebných postupů a procedur je Libverdská kyselka, jejíž účinek je založen na působení CO2. Právě oxid uhličitý pozitivně ovlivňuje zejména periferní krevní oběh.

Stravování je nedílnou součástí lázeňské léčby. Základem je racionální dietní systém, biologicky a energeticky vyvážená, pestrá strava, kterou dokážeme přizpůsobit rozmanitým přáním našich hostů. Správná skladba jídelníčku je jeden ze základů správné životosprávy a neodmyslitelně patří ke kardiorehabilitaci a je součástí léčby některých forem diabetu. Během svého pobytu mohou hosté navštívit také lázeňskou restauraci Valdštejn, která je v letních dnech rozšířena o příjemné venkovní posezení.

Lázeňští hosté se stravují v jídelně penzionu Ostrava, který se nachází v centrální časti areálu, přímo vedle lázeňské kolonády.

Cyklopůjčovna pouze pro hosty.

Dále je možné využívat po celý rok rehabilitační bazén. 

Svatby a romantické pobyty - nabídka

Lázně Libverda nabízejí specializované pobyty pro partnery, i pobyty kdy přijedete společně s partnerem, ale každý z vás bude mít program sestavený speciálně pro ženy a speciálně pro muže. V nabídce jsou i single pobyty pro nezadané.

Relaxační a léčebná dovolená - nabídka

Balneoprocedury, přísadové koupele, plynové injekce, inhalace, oxygenoterapie, parafín, rašelinové obklady, klasická masáž, aromaterapeutická masáž celého těla, rehabilitace elektroléčba.

Kongresová a incentivní turistika - nabídka

Lázně Libverda a.s. nabízí prostory pro konání firemních akcí a kongresů, které je navíc možno spojit s využitím relaxačních služeb.
Technické vybavení: flip-chart, televizor, video, DVD přehrávač, CD přehrávač, počítač, dataprojektor, přenosné plátno, kinoplátno, kopírka, ozvučení, mikrofony, diaprojektor
Vybavení sálu: parket, podium
Služby: catering, květinová výzdoba, parkoviště
Kongresy: ano
Prostory pro akce: sál
Sál - kapacita: 180

Příloha

Služby v okolí

Bankomat:1 km
Banka:1 km
Pošta:0,2 km
Obchod:0,2 km
Vlaková zastávka:1 km
Autobusová zastávka:0,2 km
Koupaliště:1,5 km
Sjezdové tratě:18 km
Golf:18 km
Bowling:12 km
Půjčovna lyží:18 km

Vybavení: solárium, sauna, masáže, fitness, parkoviště
Služby: instruktor, konzultace, prodej výživy, koupele, pečovatelská služba, možnost speciální stravy, přítomnost lékaře, zábaly
Zázemí: WC, sprchy, občerstvení

Kolonáda -  fontána, autor: Lázně Libverda, a. s.
Alej v Lázních Libverda, autor: Lázně Libverda a.s.
Lázeňský park, autor: Lázě Libverda, a.s.
Penzion Frýdlant, Restaurant Valdštejn, autor: Lázně Libverda a.s.
Penzion Frýdlant - pokoj, autor: Lázně Libverda a.s.
Restaurant Valdštejn -  terasa, autor: Lázně Libverda a.s.
Restaurant Valdštejn, vnitřní prostory, autor: Lázně Libverda a.s.
Wellness centrum Jizera, autor: Lázně Libverda a.s.
Hotel Nový dům, autor: Lázně Libverda a.s.
Kolonáda, autor: Lázně Libverda, a. s.
Kolonáda, autor: Lázně Libverda a.s.
lázeňský park -  tenisový kurt, autor: Lázně Libverda, a.s.
Lázeňský park, autor: Lázně Libverda, a.s.
 
 
 
load