Zorbing Vrchlabí

E-mail:jirkacervinka@volny.cz
Web:www.snowtubingpark.cz/zorbing
QR kód
Zorbing najdete na obchvatu města Vrchlabí u koupaliště Kačák, Vejsplachy, v regionu Krkonoše. Přijďte pobejt a zkuste zcela jiný zážitek při kterém čas ubíhá jinak, než jste zvyklí.

Co je zorbing? SPHERA je průhledná koule ze speciálního PVC s průměrem 2,5 -3,6 metru a hmotností 60 - 90 kilogramů. Dovnitř vlezete tunelem, připoutáte se a pak se již jen kutálíte a kutálíte ze svahu dolů. Na konci tohoto zážitku je bezpečné zastavení díky protisvahu.

Ve Vrchlabí jsou k dispozici 2 zorbovaci dráhy: vyberte si rychlou či pomalejší variantu a novinkou v nabídce je AQUA Zorbing. Především v letním období se jedná o jedinečnou příležitost vyzkoušet si tuto novinku na vodní hladině přilehlého rybníku.

Přijedeme i za Vámi: zajišťujeme Zorbing pro firemní, sportovní či PR akce.

Upozornění: zorbing není vhodný pro jedince trpící epilepsií či kardiovaskulárními obtížemi, ani pro těhotné ženy.

Hmotnostní omezení ZORBONAUTA: 105 kg

Ceník:
1 jízda / 1 osoba 350 Kč
Sphera pro 2 osoby 700 Kč

Otevírací doba

Sezóna: duben až říjen: je provoz otevřen každou sobotu. V dalších letních termínech a v zimním období je provoz ovlivněn počasím, proto nás prosím předem kontaktujte.