Autocamp Mělník

Autocamp Mělník, autor: Sirůček a Patík s.r.o.

Českolipsko

Klášterní 720
Mělník, 276 01

E-mail:autocamp@campmelnik.cz
l.patik@seznam.cz
Web:www.campmelnik.cz
QR kód

Ceny

Letní cena od: 125 CZK
Zimní cena od: 125 CZK

Kapacita chatek: 122
Druhy chatek: 2 lůžkové, 4 lůžkové
Počet chatek celkem: 37
Počet 2 lůžkových chatek: 13
Počet 4 lůžkových chatek: 24
Kapacita - karavany:80
Kapacita - stany:80
Kapacita - lůžka v budově:164
Autocamp Mělník nabízí ubytování v klidné části města regionu Máchův kraj a svou polohou přímo u krásného moderního koupaliště je předurčen k trávení aktivní dovolené s možností výletů do jedinečné přírodní scenérie Chráněné krajiné oblasti Kokořínsko, na zámky ve Veltrusech, Liběchově, Nelahozevsi, nebo do rotundy na památné hoře Říp a také do nedaleké Prahy.

Mělnický autokemp se rozkládá se na ploše 4 hektarů a nabízí 80 karavanových stání s el.přípojkou, 80 stanových stání a další lůžka v různých ubytovacích zařízeních, sprchy s teplou vodou 24 hodin denně, službu na recepci 24 hodin denně, restauraci s terasou a se skvělou kuchyní, minigolfové hřiště, stolní tenis, volejbal, dětské hřiště, možnost půjčení automat. pračky, lednice, žehličky, kuchyňka s teplou vodou. Další vybavení kempu: výlevka pro chemické wc, centrální sociální zařízení.

Restaurace s kapacitou sta míst umožňuje konání svatebních hostin, srazů, firemních školení,tanečních zábav a mnoha jiných akcí. Provoz restaurace je celoroční a v letních měsících je rozšířen o terasu se 40 místy v příjemném stínu.

Autocamp Mělník - Sezonní ubytování:

- 14 čtyřlůžkových chatek bez příslušenství, k dispozici ohřívárna jídel, centrální sociální zařízení
- 13 dvoulůžkových obytných sudů bez příslušenství
- 80 karavanových stání: k dispozici ohřívárna jídel, centrální sociální zařízení
- 80 stanových stání: k dispozici ohřívárna jídel, centrální sociální zařízení

Autocamp Mělník - Celoroční ubytování:

- 10 čtyřlůžkových bugalowů s příslušenstvím - vybavené sprch. koutem, wc, kuchyňskou linkou (nádobí, rychl. konvice, lednice, el. sporák), terasa (lavičky + stolek)

- 10 dvoulůžkových pokojů s příslušenstvím - vybavené sprch. koutem, wc, kuchyňskou linkou (nádobí, rychl. konvice, lednice, el. sporák), velká terasa (lavičky + stolek)

Vybavení kempu:

kuchyňka s teplou vodou
lednice
automatická pračka
výlevka pro chemické WC
centrální soc. zařízení s teplou vodou
minigolf
stolní tenis
volejbal
dětské hřiště
restaurace s terasou

Autocamp Mělník - Motel:

Samostatně stojící dvoupatrová budova, disponující 29 pokoji s kapacitou 70 lůžek v 1 až 4 lůžkových pokojích s lednicí, stolkem a skříní, každé patro má vlastní sprchu, wc a kuchyňku.

Autocamp Mělník - Unimo ubytovny:

Samostatně stojící budovy vhodné pro větší skupiny lidí (např. sportovní soustředění - po dohodě lze zajistit stravování), s vlastním soc. zařízením (oddělené sprchy a wc: dámy/páni). Obě budovy mají velkou klubovnu a TV a lednicí.

Unimo I: 15x- 2 lůžkový pokoj

Unimo II: 18x-2 lůžkový pokoj, 2x-4 lůžkový pokoj

Služby v okolí

Bankomat:0,2 km
Banka:0,5 km
Pošta:0,5 km
Obchod:0,2 km
Vlaková zastávka:0,5 km
Autobusová zastávka:0,2 km
Bazén:0,01 km
Koupaliště:0,01 km
Golf:20 km
Bowling:0,5 km
Půjčovna kol:0,1 km

Sportovní vyžití: koupání, rybaření, jízda na koni, hřiště na míčové hry, stolní tenis, petanque, minigolf, půjčovna kol

Vybavení kempu

Vybavení kempu: recepce informační centrum restaurace zahradní restaurace obchod směnárna hřiště, sportoviště dětské hřiště toalety sprchy kuchyňka pitná voda teplá voda nádobí lednice televize elektřina prádelna výlevka chemického WC bezbariérový přístup

Vybavení chatek

Vybavení chatek: elektřina WC kuchyňka nádobí lednice sprcha lůžkoviny

Parkování

Parkování: centrální parkoviště, parkování u chatky, parkování u stanu

Autocamp Mělník, autor: Sirůček a Patík s.r.o.