Městské informační centrum Liberec

Web:www.visitliberec.eu
QR kód

OPUScard

Prohlídka budovy radnice s průvodcem zdarma pro 4 dospělé osoby (od 1.6. do 30.9.). Rozsah prohlídky určuje dostupnost interiérů během konání různých společenských a kulturních akcí. Tato sleva se vztahuje na prohlídky v českém, německém a anglickém jazyce.
Městské informační centrum Liberec se nachází v budově Nového magistrátu, hned vedle historické budovy radnice.

Městské informační centrum Liberec poskytuje informace o městě Liberci i celém regionu, o jeho přírodních, historických a kulturních památkách, o kulturních a sportovních akcích a o jízdních řádech. Mimo jiné se zde také můžete informovat o umístění firem, organizací a služeb včetně rozsahu jejich činnosti.

Předprodej vstupenek

Městské informační centrum Liberec je jedním z předprodejních míst sítí Ticketpro, Ticketportal, Ticketart, Ticketstream a ColosseumTicketDále je zde možné zakoupit vstupenky liberecké sítě Evstupenka

Platba kartou je možná v částce nad 100 Kč. V hotovosti lze platit pouze v české měně.

Ostatní zboží

V MIC Liberec je také možné zakoupit plány měst Liberec a Jablonec n. N., turistické mapy, cyklomapy a zimní mapy Jizerských hor, Lužických hor, Krkonoš a Českého ráje. Dále si zde můžete koupit publikace o Liberci, historii města, památkách, zajímavostech a okolí, suvenýry s logem města, CD a pohlednice s regionální tématikou.

Městské informační centrum Liberec je certifikovaným prodejcem regionálních výrobků z Jizerských hor.

Informační centrum Vám také může doporučit ubytování všech cenových kategorií. Pro skupiny lze objednat průvodcovské služby po městě a okolí.

Městské informační centrum Liberec nabízí veřejně přístupný internet zdarma (WIFI).

Pokud máte zájem o zasílání aktuálních informací o dění v Liberci, přihlašte se zde.

Červen - Září Po - Pá 8:00 - 18:00
So - Ne 9:00 - 12:00
Říjen - Květen Po - Pá 8:00 - 17:00
So 9:00 - 12:00

*státní svátky 9:00-12:00 *ZAVŘENO: 1.1., 1.5., 24.-26.12., Velikonoční pondělí

Dne 2. března 2017 otevřeno v čase 8:00-15:30 hodin. Děkujeme za pochopení.

Změna otvírací doby Městského informačního centra Liberec

2.3.2017
Dne 2. března 2017 je Městské informační centrum Liberec z provozních důvodů otevřeno v čase 8:00-15:30 hodin. Děkujeme za pochopení.

Prodejní výstava výrobků chráněných dílen

14.11.2016 - 31.3.2017
Městské informační centrum nabízí možnost zakoupení výrobků chráněných dílen: Domov Harcov, Fokus, D.R.A.K. a Tulipan. Přijďte si vybrat! Nákupem nejen uděláte radost sobě či svým blízkým, ale zároveň podpoříte další činnost těchto dílen.
Všechny akce

Služby v okolí

Bankomat:0,3 km
Banka:0,3 km
Pošta:0,3 km
Obchod:0,3 km
Vlaková zastávka:1 km
Autobusová zastávka:1 km
Bazén:0,5 km
Koupaliště:2 km
Sjezdové tratě:5 km

Přístupnost

bezbariérový vstup hlavním vchodem nepřístupná toaleta - běžné WC
Vstup
Bezbariérový přístup hlavním vchodem do Nového magistrátu v rámci úředních hodin. Ve vchodu do IC se nachází 1 schod.
MIC Liberec
Asociace turistických a informačních center ČR
Český systém kvality služeb
MIC Liberec je oficiálním prodejcem regionálních produktů Jizerských hor