Městské informační centrum Liberec

Web:www.visitliberec.eu
QR kód

OPUScard

Prohlídka budovy radnice s průvodcem zdarma pro 4 dospělé osoby (od 1.6. do 30.9.). Rozsah prohlídky určuje dostupnost interiérů během konání různých společenských a kulturních akcí. Tato sleva se vztahuje na prohlídky v českém, německém a anglickém jazyce.
Městské informační centrum Liberec se nachází v budově Nového magistrátu, hned vedle historické budovy radnice.

Městské informační centrum Liberec poskytuje informace o městě Liberci i celém regionu, o jeho přírodních, historických a kulturních památkách, o kulturních a sportovních akcích a o jízdních řádech. Mimo jiné se zde také můžete informovat o umístění firem, organizací a služeb včetně rozsahu jejich činnosti.

Předprodej vstupenek

Městské informační centrum Liberec je jedním z předprodejních míst sítí Ticketpro, Ticketportal, Ticketart, Ticketstream, Perfect System a Eventim. Dále je zde možné zakoupit vstupenky liberecké sítě Evstupenka

Platba kartou je možná v částce nad 100 Kč. V hotovosti lze platit pouze v české měně.

Ostatní zboží

V MIC Liberec je také možné zakoupit plány měst Liberec a Jablonec n. N., turistické mapy, cyklomapy a zimní mapy Jizerských hor, Lužických hor, Krkonoš a Českého ráje. Dále si zde můžete koupit publikace o Liberci, historii města, památkách, zajímavostech a okolí, suvenýry s logem města, CD a pohlednice s regionální tématikou.
Městské informační centrum Liberec je certifikovaným prodejcem regionálních výrobků z Jizerských hor.

Informační centrum také zprostředkovává ubytování všech cenových kategorií. Pro skupiny lze objednat průvodcovské služby po městě a okolí.

Městské informační centrum Liberec nabízí veřejně přístupný internet zdarma (WIFI).

Pokud máte zájem o zasílání aktuálních informací o dění v Liberci, přihlašte se zde.

Červen - Září Po - Pá 8:00 - 18:00
So - Ne 9:00 - 12:00
Říjen - Květen Po - Pá 8:00 - 17:00
So 9:00 - 12:00

Komentované prohlídky "Po stopách Liebiegů"

2.6.2016 16:00

Komentované prohlídky "Po stopách Liebiegů" (Liberecký jarmark)

11.6.2016 10:00
Pojďte s námi objevit poklady městské čtvrti Perštýn, kde svou nesmazatelnou stopu zanechala rodina Liebiegů. V rámci Libereckého jarmarku jsou připraveny 2 prohlídky: v 10 a ve 14 hodin. Rezervace účasti - tel: 485101709.

Podvečerní dětská prohlídka centra Liberce

1.7.2016 18:00
Pojďte s námi zažít netradiční prohlídku centra města s překvapením.
Všechny akce

Služby v okolí

Bankomat:0,3 km
Banka:0,3 km