Lyžařská škola Yellow Point

Yellow Point, autor: Yellow Point spol. s r.o.

Krkonoše

Svatopetrská 278
Špindlerův Mlýn, 543 51

Telefon:+420 499 433 390
GSM:+420 731 160 152
E-mail:info@yellow-point.cz
Web:www.yellow-point.cz
QR kód
Škola se zaměřením na výuku carvingu, jízdy na snowboardu, běhu na lyžích či novinky letošní zimy TRIKKE-SKI se věnuje jednotlivcům i skupinám.

Mnohaleté zkušenosti našich instruktorů jsou zárukou kvality, profesionality a zábavy. Instruktoři jsou členy APUL - asociace profesionálních učitelů lyžování, která garantuje kvalitu jejich vzdělání.

Pro začátečníky je připraven svah s vlastními vleky, kde probíhají začátečnické hodiny a s postupným zlepšováním dovedností klienta se přechází na náročnější terény (délka modré trati je 600 m a délka červené je 900 m). Sraz účastníků probíhá na vlastním „meeting pointu“, nebo po dohodě s klientem na jiných místech.

Výuka běžeckých technik probíhá na upravených běžeckých tratích.

Lyžařské a snowboardové školy:
Špindlerův Mlýn, Herlíkovice, Vysoké nad Jizerou - Šachty, Jablonec nad Jizerou - Kamenec, Jilemnice - Kozinec, Benecko, Janské Lázně a Šumava - Kašperské hory.

Novinka: 02 EXTRA dětské ski parky

Nová dětská centra pro radost na sněhu, odpočinek, zábavu a výuku lyžování pro malé i větší holky a kluky. Součástí parků jsou jezdící koberce, zimní kolotoče, dětské vleky, hračky, slalomy, sněhové skluzavky, skákací zvířátka, odpočinkové zóny s hračkami a spousta legrace a pohody.

 

Související články

 
load