Letiště Hoškovice u Mnichova Hradiště

VYHLÍDKOVÉ LETY L-CONSULT, s.r.o., MNICHOVO HRADIŠTĚ

Český ráj

Letiště Hoškovice
Mnichovo Hradiště, 295 01

Telefon:+420 326 773 208
GSM:+420 603 197 304
+420 603 197 336
E-mail:info@airbohemia.cz
info@aero-taxi.cz
Web:www.airbohemia.cz
http://www.lkmh.cz/vyhlidkove-lety.html
QR kód
Vyhlídkové lety nad jednou z nejatraktivnějších oblastí ČR. Podívejte se z ptačí perspektivy na krásy Českého ráje. Letiště Hoškovice provozuje také aero-taxi a nabízí letecký výcvik či tandemové seskoky.

Soukromá letecká společnost Air Bohemia a.s. nabízí pro veřejnost vyhlídkové lety nad Českým rájem z letiště Mnichovo Hradiště - Hoškovice. Vyhlídkové lety jsou provozovány celoročně, téměř za každého počasí,letadlem Piper 6X s 5 místy.

U společnosti si můžete objednat vyhlídkový let jako dárek. Dárkový poukaz bude vyhotoven na základě vašich požadavků. Poté vám bude zaslán na adresu tak, abyste jej mohli věnovat přímo v požadovaný den. Vyhotovení dárkového poukazu stojí dalších 50 Kč + poštovné k ceně letu. Zaslání dárkového poukazu v elektronické podobě na Váš e-mail je zdarma. Dárkový poukaz se zasílá do tří dnů společně s průvodním dopisem, kde obdarovaní naleznou veškeré potřebné informace a kontakty. Poukaz platí 6 měsíců ode dne vydání a obdarovaný si pak vybere termín dle přání. Ideální rezervace letu je minimálně 3 dny předem.
 
Vybrat si můžete z nabídky standardních tras nebo si můžete sestavit vlastní trasu a naplánovat termín dle Vašeho přání.

Odkaz na vyhlídkové trasy:

Trasa letu i doba jeho trvání bude přizpůsobena vašemu přání
Z letounu je možné fotografovat i filmovat
Trasu i dobu letu je možné měnit i za letu
Na vaše přání vyhotovíme dárkový poukaz na vyhlídkový let
Nehleďte na věk ani jiná omezení. Lety jsou vhodné jak pro děti, seniory i vozíčkáře


Otevírací doba

dle dohody

 
 
load