Krkonoše
Bedřichov 127
Špindlerův Mlýn, 543 51
| Telefon: | +420 499 433 430 |
|---|---|
| GSM: | +420 774 443 733 |
| E-mail: | happyworld@tiscali.cz |
| Web: | www.bobovka.cz |
| QR kód kontaktů pro Váš mobilní telefon | |
Park je určen návštěvníkům všech věkových kategorií včetně dětí od 140 cm výšky. Je projektován a koncipován tak, aby ho v nejkratší trase ze tří tras mohl absolvovat i absolutně netrénovaný turista nebo dítě.
Atraktivita Monkey Parku spočívá v postupném zdolávání překážek zavěšených na lanech mezi stromy ve výšce 3 - 7 metrů. Na stromech jsou přitom připevněny mezi jednotlivými překážkami speciální základny, na nichž si návštěvník jednak odpočine a také se přesune po překonání jedné překážky na druhou.
Délka lanového parku:
středně těžká obtížnost: 432 m
střední obtížnost: 356 m
snadná obtížnost: 296 m
V nejdelší trase má MonkeyPark Špindlerův Mlýn 32 překážek, jejichž nejtěžší obtížnost je 3 z pětistupňové řady. Je určen nejširší veřejnosti včetně dětí od 140 cm výšky. Je projektován a
Poloha: pod nástupní stanicí bobové dráhy Happy World ve Špindlerově Mlýně (u hotelu Hormony v části Bedřichov).
Park je určen dospělým a dětem od 140 cm výšky.
