Hotel Grand***, Doksy

Počet apartmá: 7

OPUScard

Sleva 15% na ubytování.
Hotel Grand je vzdálen asi 700 m od Máchova jezera a poskytuje ubytování v centru malebného městečka Doksy, v regionu Máchův kraj.

Hotel Grand*** - ubytování:

Ubytovat se můžete v kompletně vybavených dvou až třílůžkových pokojích a apartmánech. Každý pokoj má vlastní WC, sprchu, telefon, TV + SAT a některé také telefon a připojení na internet. Parkoviště pro hosty před hotelem Grand*** je k využití zdarma a uzamčené parkoviště za hotelem je možno využít za poplatek.

Hotel Grand*** - stravování:

Pro hotelové hosty, jakož i ostatní návštěvníky je k dispozici hotelová restaurace a kavárna s kapacitou celkem 100 míst. Dále také salónek pro cca 25 osob, vhodný pro firemní školení, předváděcí akce či jinou uzavřenou společnost. Interiér hotelu Grand*** je zařízen v malebném stylu.

Hotelová restaurace nabízí vynikající mexickou i tradiční českou kuchyni s výběrem hotových a minutkových jídel každý den. Pořádáme zde večeře s živou hudbou a zábavné akce.

V létě je otevřená kamenná terasa s krbem, lákající své hosty na speciality na grilu, uzená vepřová kolena, vynikající studené pivo Budvar a romantické letní večery s živou hudbou a svíčkami na stolech.

Hotel Grand*** - služby:

Hotel Grand*** je vhodný nejen pro rodinné či skupinové pobyty, ale také pro poznávací zájezdy, kde tvoří základnu poskytující veškeré doplňkové služby včetně stravování a zprostředkovatelských služeb. Pořádají rauty, společenské oslavy, firemní akce, svatby, předváděcí akce a vytvoří Vám vhodné prostředí pro školení a firemní jednání.

Dovolená s dětmi - nabídka

Hotel Grand je vhodný pro rodiny s dětmi. K dispozici dětské hřiště a dětský koutek. Zdarma k zapůjčení dětská postýlka, dětské sedátko na toaletu a stolička, společenské hry.

Svatby a romantické pobyty - nabídka

Nejen díky své poloze v Máchově kraji a krásnému prostředí je hotel vhodný pro svatební pobyty a hostiny. Interiér hotelu je zařízen v malebném stylu a v létě je k dispozici kamenná terasa s krbem.

Poznávací dovolená - nabídka

Hotel leží v oblasti, která je spojena s tvorbou K. H. Máchy. Nedaleko náměstí v Doksech můžete navštívit jeho památník, který se nachází v budově tzv. Hospitálku.

Relaxační a léčebná dovolená - nabídka

Pobyt v hotelu Grand Vám rádi pomohou zpříjemnit odpočinkem a relaxací. Rádi Vás v brzké době přivítají ve wellness centru, kde se můžete nechat hýčkat aromatickou koupelí s esenciálními oleji ve whirlpoolové vaně pro max. 5 nebo 4 osoby. Dopřát si můžete také regeneraci v sauně s párou pro max. 6 osob a hned poté se otužit ve studené sprše, umístěné naproti sauně.

Kongresová a incentivní turistika - nabídka

Hotel je vhodný pro uspořádání firemních akcí a školení.
Technické vybavení: flip-chart, video, DVD přehrávač, dataprojektor, přenosné plátno, internet, WiFi
Vybavení sálu: parket
Služby: catering, sekretářské služby, tlumočnické služby, květinová výzdoba, parkoviště
Prostory pro akce: salonek, školící místnost
Salonek - kapacita: 30
Školící místnost - kapacita: 20

Školní a zájmové pobyty - nabídka

Hotel vytvoří podmínky i pro ubytování dětí ze škol - školy v přírodě a jiná soustředění.

Služby v okolí

Bankomat:0,1 km
Banka:0,1 km
Pošta:0,2 km